RAVENCLAW KILIÇ KESİM FLAMA

RAVENCLAW KILIÇ KESİM FLAMA Ürün Özellikleri

Boyut: 30 cm x 75 cm

Kesim: Özel Kılıç Kesim

Materyal : %100 Saten Kumaş

Sallama Sopasıyla Birlikte Gelmektedir.

Ürünümüz Warner Bros. Resmi Lisanslıdır.

Barkod : 8683465500364 Stok kodu: FLS024

Orijinal fiyat: ₺349,90.Şu andaki fiyat: ₺299,90.

97 adet stokta

0

RAVENCLAW KILIÇ KESİM FLAMA

Ravenclaw kılıç kesim flama özel kesimi, yüzde yüz saten kumaşıyla şık duracaktır. 30 cm x 75 cm ölçüsüyle astığınız yerde fazla alan kaplamayacak.

 

RAVENCLAW KILIÇ KESİM FLAMA Ürün Özellikleri

Boyut: 30 cm x 75 cm

Kesim: Özel Kılıç Kesim

Materyal : %100 Saten Kumaş

Sallama Sopasıyla Birlikte Gelmektedir.

Ürünümüz Warner Bros. Resmi Lisanslıdır.

RAVENCLAW KILIÇ KESİM FLAMA

Ravenclaw’lar Kolay Öğrenir

Ravenclaw, Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nun dört binasından birisidir. Kurucusu, Orta Çağ’da yaşamış ünlü cadılardan Rowena Ravenclaw’dır. Ravenclaw üyeleri zekâları, bilgelikleri ve kolay öğrenmeleriyle ünlüdür. Sembolik hayvanı kartal, renkleri ise mavi ve bronzdur. Ravenclaw’ın son Bina Profesörü Filtwick’tir, bina koruyucu hayaleti ise Gri Leydi’dir.

Ravenclaw’lar Zekâlarıyla Meşhurdur

Ravenclaw; zeki, bilge ve öğrenmeye açık büyücüleri ile tanınmaktadır. Hogwarts’taki binalar arasında en zeki öğrencilere sahiptir, bu yüzden çoğunlukla akademik kariyerde ilerlemek isteyen büyücülerin bulunduğu binadır.

Sihir Bakanlığında görevli çok sayıda büyücü Ravenclaw’dan yetişmiştir. Ravenclaw üyeleri zekâlarına ek kendilerine özel yöntemleri ve farklı fikirleriyle ön plana çıkmaktadır. Farklı binalardaki öğrencilerin hayal dahi edemeyeceği büyüleri geliştirmeleri, farklı teknikler keşfetmeleri, Ravenclaw binasının karakteristik özellikleridir.

Ravenclaw’lar Rasyoneldir

Ravenclaw binasının en önemli özelliği etrafta olup biten her şeyi tamamen rasyonel bir şekilde görebilmeleridir. Buna ilaveten pek çok Ravenclaw üyesi dünyayı gezip farklı keşiflere imza atmıştır. Seçmen Şapka, Ravenclaw üyelerinin çok fazla zeki olması nedeniyle Hermione Granger’i bu binaya atayacakken, Granger şapkayı etkileyip Gryffindor’a gitmiştir.

Ravenclaw’lar Esantrik Hobilere Sahiptir

Ravenclaw, kendisine seçilen cadı ve büyücülerin zekâ ve becerilerine dikkat etmektedir. Bu yüzden birçok Ravenclawlı başarılı büyücü olmaya niyetlidir. Ravenclaw’lar büyü konusundaki yeni metot ve fikirleri ile övünmektedir. Ravenclaw öğrencileri başka binaların korkacağı büyüleri denerken bulmakta çok da alışılmadık değildir. Ravenclaw öğrencilerinin genellikle garip ve esantrik hobileri vardır.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“RAVENCLAW KILIÇ KESİM FLAMA” için yorum yapan ilk kişi siz olun