SLYTHERIN KILIÇ KESİM FLAMA

SLYTHERIN KILIÇ KESİM FLAMA Ürün Özellikleri

Boyut: 30 cm x 75 cm

Kesim: Özel Kılıç Kesim

Materyal: %100 Saten Kumaş

Asma Aparatı ile Birlikte Gelmektedir.

Ürünümüz Warner Bros Resmi Lisanslıdır.

Barkod : 8683465500449 Stok kodu: FLS023

Orijinal fiyat: ₺349,90.Şu andaki fiyat: ₺299,90.

97 adet stokta

0

SLYTHERIN KILIÇ KESİM FLAMA

Slytherin kılıç kesim flama saten kumaşı, özel kırlangıç kesimi ve 30 cm x 75 cm özelliğiyle astığınız yere başka bir güzellik katacak. Slytherin flama ile evinizin yarım kalan aksesuarı tamam olacak.

SLYTHERIN KILIÇ KESİM FLAMA Ürün Özellikleri

Boyut: 30 cm x 75 cm

Kesim: Özel Kılıç Kesim

Materyal: %100 Saten Kumaş

Asma Aparatı ile Birlikte Gelmektedir.

Ürünümüz Warner Bros Resmi Lisanslıdır.

Slytherin Flama Kılıç Kesim 30*75cm %100 Saten

Slytherin Kurnaz ve Hırslı Öğrencileri Seçiyordu

Salazar Slytherin tarafından kurulan Slytherin, Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’ndaki dört binadan biridir. Salazar Slytherin, evi kurarken Seçmen Şapkaya, en çok değer verdiği birkaç özelliğe sahip öğrencileri seçmesini istedi. Bu özellikler ise; kurnazlık, beceriklilik, liderlik ve hırstı. Renkler yeşil ve griydi. Bu renkler göllerin ve göllerin etrafındaki sulara da karşılık gelmekteydi. Genellikle yeşildir ve gümüş genellikle gri yağmur suyuyla ilişkilendirilmektedir.

Evin iki önemli profesörü vardı. Bunlar; iki dönem bina profesörlüğü yapan Horace Slughorn ile Bina Profesörü ise Severus Snape’ti. Binanın simgesel hayvanı yılandı, renkleri yeşil ve gümüştü. Evin koruyucu hayaleti de Kanlı Baron’du.

Slytherin Öğrencileri Lider Etrafından Toplanıyordu

Batı Avrupa mitolojisinde yılanlar yaygın olarak deniz ve göllerle ilişkilendirilmekteydi. Yılanlar fiziksel olarak akışkan ve esnek hayvanlar olmaları nedeniyle kabaca su elementine karşılık gelmektedir. Aynı şekilde, Kelt mitolojisinde su, başka bir dünyaya açılan kapı olarak görülmektedir. Bazılarının, bu elementin birçok Slytherin’in sadece safkan bir topluluk umudunu sembolize etme adına seçildiğini tahmin etmesine neden olmaktadır.

Pek çok Slytherin öğrencisi, Slytherin’in hırslı niteliklerini daha da örneklendirmektedir. Genellikle bir lider etrafında gelme eğilimindedirler. Bunlara örnek olarak Draco Malfoy’un çetesi ve Ölüm Yiyenler verilebilir. Kurucu, safkan öğrencilere çok fazla değer verdi ve onları tercih etti. Seçmen Şapka, bunun sınıflandırmada bir faktör olabileceğini kabul etti. Ancak, o evde Muggle doğumlu bir öğrenci oldukça seyrek görülmektedir.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“SLYTHERIN KILIÇ KESİM FLAMA” için yorum yapan ilk kişi siz olun