GRYFFINDOR EL FLAMASI

GRYFFINDOR EL FLAMASI Ürün Özellikleri

Boyut: 25 cm x 12 cm

Kesim: Özel Kırlangıç Kesim

Materyal: %100 Saten Kumaş

Sopa Ölçüsü: 28 ile 35 cm  arası

Sallama Sopasıyla Birlikte Gelmektedir.

Ürünümüz Warner Bros resmi lisanslıdır.

Barkod : 8683465500463 Stok kodu: FLS026

Orijinal fiyat: ₺149,90.Şu andaki fiyat: ₺119,90.

28 adet stokta

0

GRYFFINDOR EL FLAMASI Özel Kesim

Gryffindor el flaması saten kumaşı ve özel kırlangıç kesimiyle çok şık duracak. 25 cm x 12 cm ölçüsüyle astığınız bölgede fazla yer kaplamayacak.

 

GRYFFINDOR EL FLAMASI Ürün Özellikleri

Boyut: 25 cm x 12 cm

Kesim: Özel Kırlangıç Kesim

Materyal: %100 Saten Kumaş

Sopa Ölçüsü: 28 ile 35 cm  arası

Sallama Sopasıyla Birlikte Gelmektedir.

Ürünümüz Warner Bros resmi lisanslıdır.

Gryffindor El Flaması Özel Kesim 25*12cm %100 Saten

Gryffindorlu’nun Özellikleri

Gryffindor’lar genellikle cesaret, nezaket ve korkusuzluk gibi özelliklerle ilişkilendiriliyordu. Sevdikleri için gerçekten yapamayacakları şey yoktur. Güvende olmak için de her şeyi yaparlar. Fakat Gryffindorlu’nun bunu gösterme biçimi farklılık gösteriyordu. Bazı Gryffindorlu’lar çok popüler olmakla birlikte birçok arkadaşı ve hayranı vardı.

Ne kadar güçlü ve dayanıklı olduklarını ispatlamak için duygularıyla arasına mesafe koyar, etraflarındakilere karşı duvar örerlerdi. Fakat birisiyle iyi anlaşırlarsa bu duvarı rahatlıkla yıkarlardı.

Temiz Kalpli Gryffindorlu

Gryffindorlu’ların en iyi özelliği, temiz bir kalbe sahip olmalarıydı. Pek tabii bu her zaman mükemmel ve iyi biri oldukları demek değildi. Ancak ahlaki değerleri yüksek ve doğru olanı yapma konusunda da çok mahirdiler. Bu içgüdü beraberinde cesaret ve azmi getiriyordu, bu yüzden birçok Gryffindorlu bir konunun üzerinde kafa patlatmaktansa eyleme geçmeyi tercih ediyordu. Sonuç ne olursa olsun yapmaları gerekeni yapar ve ona ulaşana kadar durmazlardı.

Sevdiklerine Karşı Yüksek Sadakatliler

Gryffindorlu’ların bir başka özelliği ise sevdiklerine karşı besledikleri yüksek sadakatti. Zor zamanlarda ümidi kesip kaçacak insanlar değillerdi. Bil hassa sonuna kadar arkadaşlarının yanında olmayı seçiyorlardı. Zor bir dönemden geçiyorsanız ve bunu atlatmak için yardıma ihtiyacınız varsa bir Gryffindorlu ile arkadaş olmaktan daha iyi bir fikir yoktu. Bir Gryffindorlu kendisine her zaman vakit ayırabilirdi.

Gryffindorlu’lar Duygusaldı

Diğer binalardaki arkadaşlarından daha duygusallardı, Gryffindorlu’lar. Duygularını dışa vuramadıklarında ani sinir patlaması yaşayabiliyorlardı. Gryffindor’lar, konuşmadan önce çok düşünmedikleri için sık sık pot kırıyorlardı. Karşısındakini incitmek gibi niyetleri olmasa da genel olarak farkında olmadan kalp kırıyorlardı.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“GRYFFINDOR EL FLAMASI” için yorum yapan ilk kişi siz olun