SLYTHERIN KIRLANGIÇ KESİM FLAMA

SLYTHERIN KIRLANGIÇ KESİM FLAMA Özellikleri

Boyut: 30 cm x 50 cm

Kesim: Özel Kırlangıç Kesim

Materyal: Saten Kumaş

Özel Askı Aparatı İle Birlikte Gelmektedir.

Ürünümüz Warner Bros resmi lisanslıdır.

(2 müşteri değerlendirmesi)
Barkod : 8683465500425 Stok kodu: FLS017

Orijinal fiyat: ₺199,90.Şu andaki fiyat: ₺179,90.

1 adet stokta

0

SLYTHERIN KIRLANGIÇ KESİM FLAMA

Slytherin flama saten kumaşı, özel kırlangıç kesimi ve 30 cm x 50 cm özelliğiyle astığınız duvarınıza başka bir güzellik katacak. Slytherin flama ile evinizin yarım kalan aksesuarı tamam olacak.

SLYTHERIN KIRLANGIÇ KESİM FLAMA Özellikleri

Boyut: 30 cm x 50 cm

Kesim: Özel Kırlangıç Kesim

Materyal: Saten Kumaş

Özel Askı Aparatı İle Birlikte Gelmektedir.

Ürünümüz Warner Bros resmi lisanslıdır.

En Cok Satanlar 13 Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

Kurnaz Slytherin

Slytherin, Salazar Slytherin tarafından kurulan Hogwarts’taki dört binadan birisiydi. Salazar, evi kurarken Seçmen Şapka’ya en çok değer verdiği birkaç özel özelliği söyledi ve öğrencileri buna göre seçmesini istedi. Bu özellikler; hırs, liderlik, kurnazlık, beceriklilikti.

Slytherin Safkan Büyücü Yeri

Birçok Slytherin öğrencisi, Slytherin’in öne çıkan özelliklerini üzerinde taşıyordu. Kurucu safkan öğrencilere çok fazla değer verip, onları tercih ediyordu. Seçmen Şapka, sıralama yaparken bunun bir etken olabileceğini belirtti. Herhangi bir kan durumundan öğrenci eve yerleştirilebilir. Ancak, o evde Muggle doğumlu bir öğrenci çok ama çok nadir görülürdü.

Sembolik Hayvan Yılan

Binanın sembolik hayvanı bir yılandı ve evin renkleri gümüş ile yeşildi. Evin iki önemli lideri vardı. Bunlar; Horace Slughorn ve Severus Snape’di. Evin koruyucu hayaleti ise Kanlı Baron’du.

Sembolik Element Su

Slytherin, su elementine karşılık gelmekteydi. Su, başka dünyaya açılan bir kapı olarak tasvir ediliyordu ve elementin birçok Slytherin’in yalnızca saf kan topluluğu umudunu sembolize etmek için seçildiğine dair söylentilere yol açıyordu.

Slytherin Yedil Yıl Üst Üste Şampiyon Olmuştu

Slytherin, Harry Potter’ın Hogwarts’a gelişinden önce arka arkaya yedi yıl House Cup kazanmıştı. Slytherin ve Gryffindor öğrencilerinin birbirlerine karşı dostça davrandıkları çok nadir görülen bir olaydı.

Slytherinli’ler Dumbledore’un Ordusu’na Katılmadı

Rekabetleri özellikle Birinci ve İkinci Büyücülük Savaşları sırasında zirve yapmıştı. İkinci savaşta hiçbir Slytherinli Dumbledore’un Ordusu olarak bilinen gruba girmedi. Buna sebep olarak Harry Potter, Hermione Granger ve Ron Weasley’in sadece güvendikleri kişileri çağırması gösterildi. Bu üçlü ayrıca Slytherin’e karşı bir güvensizlik yaşıyordu.

Harry ve Draco İki Azılı Düşman

Gryffindorlu Harry, Hermione, Ron ve Slytherinli Draco arasında, Hermione’nin Draco ile yaşadığı münakaşaya kadar inanılmaz bir rekabet vardı. Ayrıca, Harry ve Draco tanıştıkları andan beri kendi evlerine ayrılmalarından önce dahi düşmanca tavır gösterdiler.

5
2 reviews
2
0
0
0
0

SLYTHERIN KIRLANGIÇ KESİM FLAMA için 2 değerlendirme

Filtreyi temizle
  1. 62fd99fb4d2c1040bbd6986e1c92b48e?s=60&d=mm&r=g Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

    denizpeasy (doğrulanmış kullanıcı)

    Güzel,hoşuma gitti öneririm! ?

  2. 606fe5ba2fb0df7be7dae1a4df590ddd?s=60&d=mm&r=g Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

    Tuğçe Yenici (doğrulanmış kullanıcı)

    Bu kadar harika kaliteye bu fiyata lisanslı ürün almak hayal gibi gerçekten. Kesinlikle öneririm, Slytherin üyeleri hiç düşünmeden alabilir!

Değerlendirme yap