HOGWARTS KIRLANGIÇ KESİM GOLD FLAMA

HOGWARTS KIRLANGIÇ KESİM GOLD FLAMA Ürün Özellikleri

Boyut: 30 cm x 50 cm

Kesim: Özel Kırlangıç Kesim

Materyal: Saten Kumaş

Özel Askı Aparatı İle Birlikte Gelmektedir.

Ürünümüz Warner Bros resmi lisanslıdır.

Barkod : 8683465500388 Stok kodu: FLS012

Orijinal fiyat: ₺199,90.Şu andaki fiyat: ₺179,90.

sıralı: 92
Mevcut öğeler: 8

8 adet stokta

0

HOGWARTS KIRLANGIÇ KESİM GOLD FLAMA

Hogwarts flama 30 cm x 50 cm ölçüsü, özel kırlangıç kesimi ve saten kumaşıyla duvarınıza şıklık katacak. Duvarınızda Hogwarts’ın asaletini kullanacaksınız.

 

HOGWARTS KIRLANGIÇ KESİM GOLD FLAMA Ürün Özellikleri

Boyut: 30 cm x 50 cm

Kesim: Özel Kırlangıç Kesim

Materyal: Saten Kumaş

Özel Askı Aparatı İle Birlikte Gelmektedir.

Ürünümüz Warner Bros resmi lisanslıdır.

Hogwarts Sihir Âleminin Prestijli Okulu

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu, Harry Potter serisinde cadılık ve büyücülük eğitimi veren okuldur. Hogwarts, İskoçya’dadır ve sihir âleminin prestijli okulları arasındadır. 1000’li yıllarda çağın en önemli dört büyücüsü tarafından kurulmuştur. Dört okul binası da onların soyadlarını taşımaktadır. Bunlar: Godric Gryffindor, Helga Hufflepuff, Rowena Ravenclaw ve Salazar Slytherin’dir.

Hogwarts Her Sene 1 Eylülde Açılıyordu

Yedi yıllık eğitim sürecine başlayacak öğrenciler on bir yaşından itibaren seçilmektedir. Öğrenciler okula, Hogwarts Express ile gelmektedir. Hogwarts, her sene 1 Eylül’de eğitime başlamaktadır. Her sene 1. sınıfların hangi binada okuyacaklarını belirlemek için bir seçim yapılır. Bu seçme işlemi “Seçmen Şapka” tarafından yapılır.

Hogwarts’ın İçini Tam Olarak Kimse Bilmiyordu

Hogwarts kampüsünün en şatafatlı yapısını Hogwarts Şatosu oluşturur, tüm karmaşık oda ve geçitlerini bilen kimse bulunmamaktadır. Katların arasında bulunan merdivenlerin her cuma günü değişmesi bu hareketli şatonun tamamen öğrenilememesinin nedenleri arasındadır.

Hogwarts Cadı ve Büyücü Heykelleriyle Donatılmıştı

Çapulcu Haritası, işaretlenemeyen bölgeler haricinde tüm Hogwarts’ı gösteriyordu. Çapulcu Haritasını; Aylak (Remus Lupin), Kılkuyruk (Peter Pettigrew), Patiayak (Sirius Black) ve Çatalak (James Potter) yapmıştı. Okulun içi; ünlü büyücü ve cadıların heykelleri, portreleri ve büyü dünyasıyla alakalı birçok nesneyle donatılmıştır. Okulun Latince sloganı “Draco Dormiens Nunquam Titillandus”un Türkçe çevirisi ise “Uyuyan Bir Ejderhayı Asla Gıdıklama”dır.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“HOGWARTS KIRLANGIÇ KESİM GOLD FLAMA” için yorum yapan ilk kişi siz olun