HUFFLEPUFF KIRLANGIÇ KESİM BÜYÜK FLAMA

HUFFLEPUFF KIRLANGIÇ KESİM BÜYÜK FLAMA Ürün Özellikleri

Boyut: 50 cm x 75 cm

Kesim: Özel Kırlangıç Kesim

Materyal: Saten Kumaş

Özel Askı Aparatı İle Birlikte Gelmektedir.

Ürünümüz Warner Bros resmi lisanslıdır.

Barkod : 8683465500524 Stok kodu: FLS036

Orijinal fiyat: ₺349,90.Şu andaki fiyat: ₺299,90.

995 adet stokta

0

HUFFLEPUFF KIRLANGIÇ KESİM BÜYÜK FLAMA

Hufflepuff kırlangıç kesim büyük flama 50 cm x 75 cm ölçüsüyle duvarınızda fazla bir alan kaplamayacak. Hufflepuff kırlangıç kesim büyük flama saten kumaşı ve özel kesimiyle çok şık duracak.

HUFFLEPUFF KIRLANGIÇ KESİM BÜYÜK FLAMA Ürün Özellikleri

Boyut: 50 cm x 75 cm

Kesim: Özel Kırlangıç Kesim

Materyal: Saten Kumaş

Özel Askı Aparatı İle Birlikte Gelmektedir.

Ürünümüz Warner Bros resmi lisanslıdır.

Hufflepuff Büyük Flama Kırlangıç Kesim

Çalışkan Öğrencilerin Evi Hufflepuff

Hogwarts’taki dört büyük binadan birisi de Hufflepuff’tur. Kurucusu, Helga Hufflepuff’tır. Dönemin diğer üç büyük büyücüsü olan Rowena Ravenclaw, Godric Gryffindor, Salazar Slytherin ile birlikte Hogwarts’ı kurmuştur, Hufflepuff. Sadık ve çalışkan olanları tercih eden Hufflepuff, öğrenciler arasında ayrım yapılmasını sevmiyordu.

Helga Hufflepuff Yeniliklere Açıktır

Bitki bilimi denilince akla ilk gelen sınıf Hufflepuff’tur. Yemek tarifleri ile meşhur Helga Hufflepuff’un eşsiz tarifleri, Hogwarts şenliklerinde de kullanılmaktadır. Helga, Çok Özlü İksiri bulan kişidir. Yeniliklere açık ve başarılı bir kişilik olan Helga Hufflepuff, ev cinlerinin eğitimine ayrı bir önem vermiştir.

Her Zaman Eşitlikçi Hufflepuff

Her zaman eşitlikçi olan Helga, adını ünlü küçük altın kupası ile beraber çokça andığımız kupayı Hepzibah Smith’e bırakmıştır. İlerleyen dönemlerde sihirli olduğu belirtilen bu kupayı Tom Riddle hortkuluk yapmak için, Rowena Ravenclaw’ın diademi ve Salazar Slytherin’in madalyonu gibi çalmıştır. Büyücülük tarihindeki büyük büyücülerden olan Helga Hufflepuff’ın portresi Hogwarts’ta diğer üç kurucunun yanındadır.

Yetenekli Hufflepuff’lar

Quidditch maçlarında diğer binalara göre daha az rekabette oldukları düşünülmektedir. Hogwarts’taki Üç Büyücülük Turnuvası’nda Gryffindor ile beraber en ünlü temsilcilerdir.

Hufflepuff’lar çok yetenekli, dürüst, adil ve sadıktırlar. Özellikle Büyücülük Savaşları esnasında diğer binalara göre buradan az sayıda Kara Büyücü çıkmıştır. Hufflepuff’ların dostlukları da oldukça iyidir.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“HUFFLEPUFF KIRLANGIÇ KESİM BÜYÜK FLAMA” için yorum yapan ilk kişi siz olun