RAVENCLAW KIRLANGIÇ KESİM BÜYÜK FLAMA

RAVENCLAW KIRLANGIÇ KESİM BÜYÜK FLAMA Ürün Özellikleri

Boyut: 50 cm x 75 cm

Kesim: Özel Kırlangıç Kesim

Materyal: Saten Kumaş

Özel Askı Aparatı İle Birlikte Gelmektedir.

Ürünümüz Warner Bros Resmi Lisanslıdır.

Barkod : 8683465500517 Stok kodu: FLS035

Orijinal fiyat: ₺349,90.Şu andaki fiyat: ₺299,90.

0

RAVENCLAW KIRLANGIÇ KESİM BÜYÜK FLAMA

Ravenclaw kırlangıç kesim büyük flama saten kumaşı, özel kesimiyle duvarınızda mavinin şıklığını yansıtacak. Ravenclaw kırlangıç kesim büyük flama 50 cm x 75 cm ölçüsüyle de fazla bir yer kaplamayacak.

 

RAVENCLAW KIRLANGIÇ KESİM BÜYÜK FLAMA Ürün Özellikleri

Boyut: 50 cm x 75 cm

Kesim: Özel Kırlangıç Kesim

Materyal: Saten Kumaş

Özel Askı Aparatı İle Birlikte Gelmektedir.

Ürünümüz Warner Bros Resmi Lisanslıdır.

Ravenclaw Büyük Flama Kırlangıç Kesim 50*75cm %100 Saten

Ravenclaw’lar Son Derece Mantıklıdır

Ravenclaw’lar dünyada neler olup bittiği hakkında bilgi sahibi olmak isterler ve çok zekidirler. Bu detaylar onları muhteşem bir arkadaş yapar. Okudukları bir kitapla ilgili sizi her zaman aydınlatabilir, son gelişmelerden haberdar olmanızı sağlayabilirler.

Bir Ravenclawlı ile öylesine konuşamazsınız. Dostluğunuz büyük olasılıkla felsefi muhabbetlere ev sahipliği yapacaktır. Ravenclaw’lar son derece mantıklı ve akılcıdırlar. Arkadaşlarının arkasını kollamaktan ve arkadaşları için tartışmaktan hiçbir zaman çekinmezler.

Ravenclawlı Her Zaman Arkadaşının Yanındadır

Zümrüdüanka Yoldaşlığı’nda; Marietta, Dumbledore’un Ordusu’na ihanet etmiştir ve bundan dolayı bir lanetin etkisine girmiş, “gammaz damgası” yemiştir. Cho, böylesi bir durumda bile ona arka çıkmış, gene de onlara ihanet eden arkadaşını korumuştur.

Ravenclaw’lar Güçlü Sezgilere Sahiptir

Ravenclaw, güçlü sezgilere sahip, esprili ve öğrenmeyi seven bireylerin binasıdır. Ravenclaw’lar etraflarında neler olup bittiğini her zaman öğrenmek ister. Aynı şekilde arkadaşlarının hayatlarını da öğrenmek isterler. Bir arkadaşı yardıma ihtiyaç duyduğu zaman Ravenclaw’lar bir Zihinbendar gibidir.

Ravenclaw’lar İçin Arkadaşlık Zekâdan Üstündür

Bir Ravenclawlı, arkadaşlığın uzun süreli emek istediğini bilir, ödevlerini aylar öncesinden yapar. Asla çok çalışmaktan çekinmez. Seçmen Şapka, Ateş Kadehinde Ravenclaw’lar için “en zekiler her zaman en iyisi”dir demiştir. Fakat arkadaşlık, Ravenclaw’lar için zekâdan bile daha üstündür. Bu herkes tarafından öğrenilmesi gereken çok önemli bir derstir.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“RAVENCLAW KIRLANGIÇ KESİM BÜYÜK FLAMA” için yorum yapan ilk kişi siz olun