HUFFLEPUFF KILIÇ KESİM FLAMA

HUFFLEPUFF KILIÇ KESİM FLAMA Ürün Özellikleri

Boyut: 30 cm x 75 cm

Kesim: Özel Kılıç Kesim

Materyal : %100 Saten Kumaş

Asma Aparatıyla Birlikte Gelmektedir.

Ürünümüz Warner Bros resmi lisanslıdır.

Barkod : 8683465500456 Stok kodu: FLS025

Orijinal fiyat: ₺349,90.Şu andaki fiyat: ₺299,90.

100 adet stokta

0

HUFFLEPUFF KILIÇ KESİM FLAMA

Hufflepuff flama kılıç kesim 30 cm x 75 cm ölçüsü, yüzde yüz saten kumaşı ve özel kılıç kesimiyle duvarınızda çok şık duracak.

 

HUFFLEPUFF KILIÇ KESİM FLAMA Ürün Özellikleri

Boyut: 30 cm x 75 cm

Kesim: Özel Kılıç Kesim

Materyal : %100 Saten Kumaş

Sallama Sopasıyla Birlikte Gelmektedir.

Ürünümüz Warner Bros resmi lisanslıdır.

Hufflepuff Büyük Flama Kılıç Kesim

Hufflepuff Öğrencileri Sadıktı

Hufflepuff binasına mensup öğrencilerin çalışkan, sadık, arkadaş canlısı dürüst ve oldukça tarafsız oldukları biliniyordu. Karakterleri gereği Hufflepuff’lar diğer binalar kadar rekabetçi değildi ve başarı konusunda oldukça mütevaziydi. Hufflepuff, dört ev arasında en kapsayıcı olanıdır. Öğrencilerinde belirli bir yetenekten ziyade sıkı çalışma, özveri, sabır, sadakat ve adil oyunu istiyorlardı.

Hufflepuff Herkese Eşit Davranırdı

Hufflepuff’lar güçlü bir ahlaki kural ile doğru ve yanlış duygusuna sahipti. Hufflepuff’lar genel olarak herkesi kabul ederdi. Hufflepuff’taki öğrencilerin herkese değer verdiği ve herkese eşit davrandığı bilinmekteydi.

Hufflepuff Az Rekabetçiydi

Hufflepuff, Quidditch hariç diğer binalarla az rekabete girmiş gibi görünüyordu. Ancak Üçbüyücü Turnuvası, Gryffindor öğrencisi Harry Potter’in seçimindeki olağandışı şartlar nedeniyle Gryffindor ve Hufflepuff arasındaki ilişkiye geçici olarak bir kırgınlık getirmişti.

1998 yılında Hufflepuff’ların çoğunluğunun Harry’yi, Pansy Parkinson’a karşı savunmak için yükseldiği ve daha sonra Hogwarts’ı savunmaya yardım ettiği zaman düzelmişti.

Hufflepuff Pek Çok Büyücü Yetiştirdi

Hufflepuff evi, büyücülük dünyasının tarihi ve gidişatı üzerinde büyük etkisi olacak pek çok sayıda büyücü ve cadı yetiştirmişti. Bu tür bireylere örnek olarak ünlü Büyüzoolog Newton Scamander (bu alanda bir öncü idi) dâhildi.

Magizoology ofisi, Arithmancer Bridget Wenlock (yedi sayısının sihirli özelliklerini keşfeden kişidir), Woodcroft’tan Hengist (bütün büyücüler Hogsmeade köyünün kurucusudur) ve eski Sihir Bakanı Artemisia Lufkin (bu göreve gelen ilk kadındır) ve Uluslararası Sihirli İşbirliği Departmanını kurmuştur.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“HUFFLEPUFF KILIÇ KESİM FLAMA” için yorum yapan ilk kişi siz olun