RAVENCLAW EL FLAMASI

RAVENCLAW EL FLAMASI Ürün Özellikleri

Boyut: 25 cm x 12 cm

Kesim: Özel Kırlangıç Kesim

Materyal : %100 Saten Kumaş

Sopa Ölçüsü: 28 ile 35 cm  arası

Sallama Sopasıyla Birlikte Gelmektedir.

Ürünümüz Warner Bros resmi lisanslıdır.

Barkod : 8683465500548 Stok kodu: FLS28

Orijinal fiyat: ₺149,90.Şu andaki fiyat: ₺119,90.

43 adet stokta

0

RAVENCLAW EL FLAMASI Özel Kesim

Ravenclaw el flaması özel kırlangıç kesimi, yüzde yüz saten kumaşı 25 cm x 12 cm ölçüsüyle salladığınız zaman elinizde güzel görünecek.

RAVENCLAW EL FLAMASI Ürün Özellikleri

Boyut: 25 cm x 12 cm

Kesim: Özel Kırlangıç Kesim

Materyal : %100 Saten Kumaş

Sopa Ölçüsü: 28 ile 35 cm  arası

Sallama Sopasıyla Birlikte Gelmektedir.

Ürünümüz Warner Bros resmi lisanslıdır.

Ravenclaw El Flaması Özel Kesim 25*12cm %100 Saten

Ravenclaw’lar Zekâyı Ödüllendiriyordu

Ravenclaw’lar; bilgelik, öğrenme, zekâ ve zekâyı ödüllendirmektedir. Bu yüzden birçok Ravenclaw akademik olarak yeteneklidir. Fikirleri ve yöntemlerinde özgün olmaktan her zaman gurur duyarlar. Ravenclaw öğrencilerinin özellikle diğer evlerin kaçındığı farklı büyü türlerini uygulamaları alışılmadık bir durum değildir.

Çalışkan Ravenclaw’lar

Akademisyenlere yatkın aydınlarda görüldüğü gibi genellikle çalışkan ve gayretlidirler. Mavi-bronz kartal altında sıralanan bazı öğrenciler, kendi entelektüel meraklarını tatmin etmek için belirli sosyal beklentileri reddetme eğilimindedirler.

Bu özelliklerden bazıları başlangıçta çeşitli tuhaflıkları nedeniyle hor görülüyordu. Örneğin, Luna Lovegood, en hafif tabirle eksantrik, başlangıçta gelenekselliğe açık bir şekilde meydan okuyordu. Bu yüzden zorbalığa maruz kaldığı zamanlar da olmuştu. Ancak sonunda ünlü bir büyücü doğa bilimci haline gelmiş ve efsanevi dünyaya katılımıyla tanınan bir Ravenclaw olmuştu.

Ravenclaw’lar Dünyayı Merak İçindeydi

Ravenclaw’lar dünyayı merak etme eğilimdedirler ve etraflarında olan biten her şeye pür dikkat bakarlar. Ravenclaw’lar mantıklı ve rasyoneldir. Ek olarak, Ravenclaw öğrencilerinin hafızaları çok kuvvetlidir. Örneğin Garrick Ollivander, eidetik bir hafızaya sahipti ve sattığı her asayı rahatlıkla hatırlayabilir ve Gilderoy Lockhart Hafıza Büyüsü konusunda olağanüstü bir yetenekliydi.

Seçmen Şapka, Ravenclaw ve Gryffindor Arasında Tercih Yapmıştı

Minerva McGonagall, eşit biçimde Ravenclaw ve Gryffindor özelliklerine sahip bir Hatstall’dı. Hermione Granger da zeki özellikleri yüzünden Ravenclaw için düşünülmüştü ancak Seçmen Şapka sonunda bir kez daha Gryffindor yönünde kararını verdi. Filius Flitwick de sıralama esnasında benzer durumdaydı, ancak onun için Seçmen Şapka, Ravenclaw tercihini yaptı.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“RAVENCLAW EL FLAMASI” için yorum yapan ilk kişi siz olun