GRYFFINDOR KILIÇ KESİM FLAMA

GRYFFINDOR KILIÇ KESİM FLAMA Ürün Özellikleri

Boyut: 30 cm x 75 cm

Kesim: Özel Kılıç Kesim

Materyal : %100 Saten Kumaş

Asma ipi ile birlikte gelir.

Ürünümüz Warner Bros resmi lisanslıdır.

Barkod : 8683465500432 Stok kodu: FLS022

Orijinal fiyat: ₺349,90.Şu andaki fiyat: ₺299,90.

97 adet stokta

0

GRYFFINDOR KILIÇ KESİM FLAMA

Gryffindor kılıç kesim flama saten kumaşı ve özel kırlangıç kesimiyle çok şık duracak. 30 cm x 75 cm ölçüsüyle astığınız bölgede fazla yer kaplamayacak.

 

GRYFFINDOR KILIÇ KESİM FLAMA Ürün Özellikleri

Boyut: 30 cm x 75 cm

Kesim: Özel Kılıç Kesim

Materyal : %100 Saten Kumaş

Sallama Sopasıyla Birlikte Gelmektedir.

Ürünümüz Warner Bros resmi lisanslıdır.

Gryffindor Flama Kılıç Kesim 30*75cm %100 Saten

Gryffindorlu’nun Özellikleri

Gryffindor’lar genellikle cesaret, nezaket ve korkusuzluk gibi özelliklerle ilişkilendiriliyordu. Sevdikleri için gerçekten yapamayacakları şey yoktur. Güvende olmak için de her şeyi yaparlar. Fakat Gryffindorlu’nun bunu gösterme biçimi farklılık gösteriyordu. Bazı Gryffindorlu’lar çok popüler olmakla birlikte birçok arkadaşı ve hayranı vardı.

Ne kadar güçlü ve dayanıklı olduklarını ispatlamak için duygularıyla arasına mesafe koyar, etraflarındakilere karşı duvar örerlerdi. Fakat birisiyle iyi anlaşırlarsa bu duvarı rahatlıkla yıkarlardı.

Temiz Kalpli Gryffindorlu

Gryffindorlu’ların en iyi özelliği, temiz bir kalbe sahip olmalarıydı. Pek tabii bu her zaman mükemmel ve iyi biri oldukları demek değildi. Ancak ahlaki değerleri yüksek ve doğru olanı yapma konusunda da çok mahirdiler. Bu içgüdü beraberinde cesaret ve azmi getiriyordu, bu yüzden birçok Gryffindorlu bir konunun üzerinde kafa patlatmaktansa eyleme geçmeyi tercih ediyordu. Sonuç ne olursa olsun yapmaları gerekeni yapar ve ona ulaşana kadar durmazlardı.

Sevdiklerine Karşı Yüksek Sadakatliler

Gryffindorlu’ların bir başka özelliği ise sevdiklerine karşı besledikleri yüksek sadakatti. Zor zamanlarda ümidi kesip kaçacak insanlar değillerdi. Bil hassa sonuna kadar arkadaşlarının yanında olmayı seçiyorlardı. Zor bir dönemden geçiyorsanız ve bunu atlatmak için yardıma ihtiyacınız varsa bir Gryffindorlu ile arkadaş olmaktan daha iyi bir olamaz. Bir Gryffindorlu kendisine her zaman vakit ayırabilirdi.

Gryffindorlu’lar Duygusaldı

Diğer binalardaki arkadaşlarından daha duygusallardı, Gryffindorlu’lar. Duygularını dışa vuramadıklarında ani sinir patlaması yaşayabiliyorlardı.

Gryffindor’lar, konuşmadan önce çok düşünmedikleri için sık sık pot kırıyorlardı. Karşısındakini incitmek gibi niyetleri olmasa da genel olarak farkında olmadan kalp kırıyorlardı.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“GRYFFINDOR KILIÇ KESİM FLAMA” için yorum yapan ilk kişi siz olun