Yule Ball Hermione Granger Kutu Seti Lisanslı Mukavva Kaplama

Hogwarts Cadı ve Büyücülük Okulu’nda Noel Balosu hazırlıkları tatlı bir telaş ile başladı. Hogwarts’ta yaşadığınız Yılbaşı, artık daha sihirli bir hal alacak. Cadı ve büyücü adayları, sizlerde bu büyülü kutu ile Yılbaşı hazırlıklarına başlayabilirsiniz!

Barkod : 8683465504447 Stok kodu: YBB001

Orijinal fiyat: ₺649,90.Şu andaki fiyat: ₺499,90.

2 adet stokta

0

Yule Ball Hermione Granger Kutu Seti Lisanslı Mukavva Kaplama

Yule Ball Hermione Granger Kutu Seti Mukavva Kaplama

Yule Ball Hermione Granger Kutu Seti Ürün Özellikleri;

Boyut: 21cm x 28cm
Baskı Materyal: Mukavva Sıvama, lak ve yaldız baskı
Baskı: HD Dijital Baskı

Kutu İçeriği

Mini Harita

Flama

3 Adet Kartpostal

Davetiye

Mini Davetiye

Okul Kartları

2 Adet Sticker

2 Adet Poster

Yule Ball Hermione Granger Kutu Seti Lisanslı Mukavva Kaplama

Yule Festivali Nedir?

Halk dilinde “Yule” ve “Noel” terimleri genel olarak birbirinin yerine kullanılırdı. Ancak daha teknik olarak Yule, Hıristiyanlık öncesi zamanlarda ise Kuzey Avrupa’da her sene kutlanan geleneksel kış festivalidir. Kış gündönümünde kutlanır, büyük ziyafetler içeriyordu.

Yule Balosu Noel Kutlamasıdır

Yule Balosu, Üçbüyücü Turnuvasına katılan büyücülük okullarının öğrencileri için 25 Aralık’ta gerçekleştirilen resmi bir Noel kutlamasıdır. Balo okulda dördüncü yıl ve üzeri öğrencilere eğitim alan öğrencilerin katılımına açıktır. Kendilerinden büyük öğrencilerin daveti ile ufak yaştaki öğrenciler de baloya katılabiliyordu. Tüm turnuva şampiyonlarının baloya katılması adeta zorunluydu ve geleneğe göre şampiyonların dans etmesi gerektiğinden partnerleri olmalıydı. Balo sonunda birçok öğrenci, balonun devam etmesini istemiyordu. Ancak Harry Potter baloyu hiç eğlenceli bulmadığı için bitmesine çok sevinmişti. Hogwarts’a yalnızca iki şampiyon dahi katılsa, tüm şampiyonların tarihleri ​​Hogwarts’a katılırdı.

Baloya katılan önemli isimler; Harry Potter-Parvati Patil, Cedric Diggory-Cho Chang, Viktor Krum-Hermione Granger, Roger Davies-Fleur Delacour, Ron Weasley-Padma Patil, Neville Longbottom-Ginny Weasley, Seamus Finnigan-Lavanta Kahvesi, Draco Malfoy-Pansy Parkinson, Fred Weasley-Angelina Johnson, Albus Dumbledore -Olympe Maxime-Pomona Filiz-Minerva McGonagall, Ludovic Bagman-Minerva McGonagall, Alastor Moody-Aurora Sinistra, Argus Filch- Top partneri, İgor Karkaroff- Bayan Norris

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Yule Ball Hermione Granger Kutu Seti Lisanslı Mukavva Kaplama” için yorum yapan ilk kişi siz olun