Privet Drive Tabela

Harry Potter’ın büyülü dünyasında yolunu kaybetmeni istemeyiz! Privet Drive tabela, sana sihirli evrenin sırlarını keşfederken yol gösterecek. Peki sen hangi büyülü yolu seçeceksin?

Barkod : 8683465504287 Stok kodu: WSS012

Orijinal fiyat: ₺349,90.Şu andaki fiyat: ₺299,90.

Stokta yok

Stoğa Gelince Haber Ver!

0

Privet Drive Tabela

Harry Potter’ın büyülü dünyasında yolunu kaybetmeni istemeyiz! Privet Drive tabela, sana sihirli evrenin sırlarını keşfederken yol gösterecek. Peki sen hangi büyülü yolu seçeceksin?

Privet Drive Tabela Ürün Özellikleri:

Boyut: 45 cm x 15 cm x 5 mm

Materyal: Ahşap

Baskı: UV Baskı

Askı Aparatı: Çift Taraflı Bant İle Gelmektedir.

Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.

12 2 Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

Privet Drive’ın Dudley’si

Harry’nin sadece kağıt üzerindeki evi olarak geçen bu konut, hiçbir zaman huzur dolu bir yuva olmamıştır. Vernon eniştesi ve sözde kan bağı olan Petunia teyzesi güçlerini Dudley ile birleştirerek, Harry’nin benimsemeye çalıştığı evi el birliği ile cehenneme çevirmeyi başarmışlardır.

Samimiyetle söylüyoruz ki, ‘’Dursley’lerin evi’’ denilince aklımıza ilk gelen ve fazlasıyla göze batan durum; Dudley’nin istisnasız her sabah ve hiç sıkılmadan Harry’yi büyük bir gürültüyle uyandırma merasimidir.

Bize göre Dudley, Harry’ye karşı sevgi dolu değilmiş gibi görünse de içten içe sevgi kırıntılarını saklayan bir kuzen. Bu durumun güzel örneği, filmin kesilmiş sahnelerinde görüp duygulandığımız bir anıdır.

Kesilmiş Film Sahnesi: Dudley-Harry Anısı

Dursley ailesi yaşanan durumlardan dolayı taşınmaya karar verir. Evden gidecekleri sırada, Dudley durur ve evin kapısından kendisine bakan Harry’ye doğru yönelir.

Harry’nin karşısına geldiğinde tüm sempatikliği ile gözlerinin içine bakar ve elini uzatır. Yıllardır Harry ile uğraşan kuzen gitmiş ve yerine duygusal bir veda gerçekleştiren Dudley gelmiştir.

Belki de bu hareket, Dudley’nin Harry’ye karşı yıllardır yapmak isteyip de cesaret edemediği tek samimi andır.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Privet Drive Tabela” için yorum yapan ilk kişi siz olun