Diagon Yolu Tabelası

Harry Potter’ın büyülü dünyasında yolunu kaybetmeni istemeyiz! Diagon Yolu Tabelası, sana sihirli evrenin sırlarını keşfederken yol gösterecek. Peki, sen hangi büyülü yolu seçeceksin?

Barkod : 8683465504430 Stok kodu: WSS32

Orijinal fiyat: ₺349,90.Şu andaki fiyat: ₺299,90.

2 adet stokta

0

Wizarding World Diagon Yolu Tabelası

Harry Potter’ın büyülü dünyasında yolunu kaybetmeni istemeyiz! Diagon Yolu Tabelası, sana sihirli evrenin sırlarını keşfederken yol gösterecek. Peki, sen hangi büyülü yolu seçeceksin?

Diagon Yolu Tabelası Ürün Özellikleri

Boyut: 44 cm x 11 cm x 5 cm

Materyal: Ahşap

Baskı: UV Baskı

Askı Aparatı: Çift Taraflı Bant İle Gelmektedir.

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Diagon Yolu Tabelası 44x11x5 cm Ahşap UV Baskılı

Sihirbazların Uğrak Yeri: “Diagon Yolu”

Diagon Alley ya da bilinen adıyla Diagon Yolu, sihirbazların alışveriş yapmak için uğradığı yerdir. Burası doğal olarak, Muggleların girmesinin yasak olduğu bir yerdir. Londra’da bulunan Çatlak Kazan barındaki gizli bir geçitteki gizli bir dokunuşla Diagon Yolu’na girilir. Harry Potter’un uğrak mekânlarından birisiydi, her sene alışveriş yapmak için bu büyülü sokağa gelirdi. Bin bir çeşit asalar, flamalar, şaka malzemeleri, parşömen kâğıtları, kırtasiye malzemeleri… Kısacası burada bulunamayacak eşya neredeyse yoktu. Amerika’da Los Angeles’ta Diagon Yolu’nun bir kopyası vardır.

Diagon Yolu Birçok Dükkâna Ev Sahipliği Yapmaktadır

İçinde birçok dükkân yer almaktadır. Bu dükkânlardan bazıları; Apothecary, Cauldron Shop, The Daily Prophet Office, Eeylops Owl Emporium, Florean Fortescue’s Ice Cream Parlour, Flourish & Blotts, Gringotts Wizarding Bank, The Leaky Cauldron, Madam Malkin’s Robes for All Occasions, Magical Menagerie, Ollivander’s Wand Shop, Quality Quidditch Supplies, Weasleys’ Wizard Wheezes ve Stalls’tır.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Diagon Yolu Tabelası” için yorum yapan ilk kişi siz olun