Sihir Bakanlığı Tabela

Harry Potter’ın büyülü dünyasında yolunu kaybetmeni istemeyiz! Sihir Bakanlığı Tabela, sana sihirli evrenin sırlarını keşfederken yol gösterecek. Peki sen hangi büyülü yolu seçeceksin?

Barkod : 8683465504300 Stok kodu: WSS013

Orijinal fiyat: ₺349,90.Şu andaki fiyat: ₺299,90.

3 adet stokta

0

Wizarding World Sihir Bakanlığı Tabela

Harry Potter’ın büyülü dünyasında yolunu kaybetmeni istemeyiz! Sihir Bakanlığı Tabela, sana sihirli evrenin sırlarını keşfederken yol gösterecek. Peki sen hangi büyülü yolu seçeceksin?

Sihir Bakanlığı Tabela Ürün Özellikleri:

Boyut: 45 cm x 16 cm x 5 mm

Materyal: Ahşap

Baskı: UV Baskı

Askı Aparatı: Çift Taraflı Bant İle Gelmektedir.

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

13 2 Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

Sihir Bakanlığı Londra’da Kurulmuştur

Sihir Bakanlığı, Londra’da kurulan bir tür bakanlıktır. Britanya’daki büyücü dünyasının yönetiminden Sihir Bakanlığı sorumludur. Muggleları büyücü dünyasından uzak tutmayı kendine temel görev edinen Bakanlık, bu karmaşık ve çok fazla bürokrasi gerektiren görevi başarıyla yürütmektedir.

Bakanlık binası yer altındadır ve binaya girmek için orada bulunan telefon kulübesine 6-2-4-4-2 tuşlarına basmak gerekir.

Büyücüler Konseyi Sihir Dünyasını Kimin Yöneteceğine Karar Vermiştir

Büyücüler Konseyi, sihir dünyasını kimin yöneteceği konusunda sonuca varmak için çok fazla zaman harcamıştır. Büyülü hayvanların bu dünyayı yönetmesini engellemek için öncelikle bu grup iki ayaklı canlılarla sınırlandırılmıştı.

Gulyabanilerin de başa geçebilecekleri göz önüne alındıktan sonra iki ayaklı, insan dili konuşabilen canlıların bu yetkiyi alabilmelerinde karar kılınmıştır. Bunun sonucunda Burdock Muldoon, büyücü olmayanların, yani Muggleların, bu topluluğa katılmalarını tam anlamıyla engellememiştir

Uluslararası Büyücüler Konfederasyonu Önemli Kararlar Almıştır

Uluslararası Büyücüler Konfederasyonu, çeşitli milletlerden konseyler ve bakanlıkların, 1600’lerin sonlarına doğru toplanmaları sonucu oluşmuştur. Konfederasyonun aldığı en önemli karar Muggle dünyasından tamamen ayrılmak olmuştur. Bu karar beraberinde birçok soruyu da getirmiştir. Bu gibi sorulara rağmen, konfederasyon Uluslararası Büyücülük Sırrı’nı ilan etmiştir.

Bu konfederasyon halen var olmakla beraber ilk toplantısını Fransa’da yapmıştı. İlk yüce lideri de Pierre Bonaccord’du. Buna Lihtenştayn komitesi itiraz etti. Bonnaccord, dağ ifritleriyle sorunları olan Lihtenştayn komitesinin karşı çıktığı yasayı dağ ifritlerine bazı haklar verilmesi ve onların avlanmasının durdurulmasını istiyordu.

Sihir Bakanlığı 1600’lü Yıllarda Ortaya Çıkmıştır

Sihir Bakanı tarafından yönetilen Sihir Bakanlığı, 1600’lü yıllarda ortaya çıkmıştır ve Uluslararası Büyücüler Konfederasyonunun ilan ettiği Uluslararası Büyücülük Sırrı’nın korunmasından sorumlu olan kurumdur.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Sihir Bakanlığı Tabela” için yorum yapan ilk kişi siz olun