Ollivander’s Tabela

Harry Potter’ın büyülü dünyasında yolunu kaybetmeni istemeyiz! Ollivander’s Tabela, sana sihirli evrenin sırlarını keşfederken yol gösterecek. Peki, sen hangi büyülü yolu seçeceksin?

Barkod : 8683465504317 Stok kodu: WSS014

Orijinal fiyat: ₺349,90.Şu andaki fiyat: ₺299,90.

5 adet stokta

0

Ollivander’s Tabela

Harry Potter’ın büyülü dünyasında yolunu kaybetmeni istemeyiz! Ollivander’s Tabela, sana sihirli evrenin sırlarını keşfederken yol gösterecek. Peki, sen hangi büyülü yolu seçeceksin?

Ollivander’s Tabela Ürün Özellikleri:

Boyut: 43 cm x 9 cm x 5 mm

Materyal: Ahşap

Baskı: UV Baskı

Askı Aparatı: Çift Taraflı Bant İle Gelmektedir.

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Ollivander's Tabela 43*9*5 cm Ahşap UV Baskılı

Dükkânın kapısının hemen üstünde soyulmuş altın harflerle dar ve köhne olarak yazıyordu: Ollivander’s: MÖ 382’den beri Güzel Asa Yapımcıları

Ollivander’s ‘te Üst Üstü Yığılmış Binlerce Asa Vardı

Dükkân vitrini, tozlu penceredeki solmuş mor bir yastık üzerinde duran tek bir asadan meydana geliyordu. Dükkân ufaktı, köşede duran tek, cılız bir sandalye dışında bomboştu. İçinde asaların olduğu binlerce dar kutu küçücük dükkânın tavanına kadar yığılmıştı ve her yer toz içindeydi.

Hogsmeade’in ayrıca Ollivander’ste bir kolu vardı. High Street’te bulunan bu şube, Diagon Alley’deki muadiline çok benziyordu. Burası Garrick Ollivander’ın bir ortağı tarafından yönetilmekteydi.

Ollivander’sin Romalılarla Birlikte Geldiği Düşünülüyordu

Garrick Ollivander, Ollivander’ın soyundan geliyordu. Ollivander’sin Romalılarla birlikte geldiğine inanılıyordu. Asaları üretip onlara asalarını satan eski İngiliz büyücülere asa satmak için ilk önceleri ahırdan bozma bir yer kurmuştu ki bu zamanla dükkâna dönüştü. Kabaca yapılan bu yer kalite ve performans açısından da düşüktü.

Ollivander Bilgi Vermek İstemez

1988 – 1989 öğretim yılında Mundungus Fletcher, düelloda kaybettiği rakibinin asasını sormak için Ollivander’sin yanına gitti. Ancak Garrick Ollivander bu konuda fazla bir şey söylemek istemedi. Kısa bir süre sonra ise Jacob’un kardeşiyle bir arkadaşı Fletcher’ı öğrenmek için ziyarete geldi. Ollivander de onlara onunla önceki karşılaşması hakkında bilgi verdi. Patricia Rakepick, Jacob’un kardeşinin asasını kırıp, ikinci bir asa almak için Ollivander’sa gitti.

1989 – 1990 öğretim yılının sonlarına doğru bir noktada, Jacob’un kardeşi ve Jae Kim, Jacob’un kardeşi ve asaları hakkında bilgi toplayan bir kara cadı hakkında bilgi sahibi Mundungus Fletcher ve Ollivander ile tanışmak için Ollivander’sa geldiler.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ollivander’s Tabela” için yorum yapan ilk kişi siz olun