Wiseacres Büyücü Ekipman Tabela

Harry Potter’ın büyülü dünyasında yolunu kaybetmeni istemeyiz! Wiseacres Büyücü Ekipman Tabela, sana sihirli evrenin sırlarını keşfederken yol gösterecek. Peki, sen hangi büyülü yolu seçeceksin?

Barkod : 8683465504324 Stok kodu: WSS017

Orijinal fiyat: ₺349,90.Şu andaki fiyat: ₺299,90.

1 adet stokta

0

Wiseacres Büyücü Ekipman Tabela

Harry Potter’ın büyülü dünyasında yolunu kaybetmeni istemeyiz! Wiseacres Büyücü Ekipman Tabela, sana sihirli evrenin sırlarını keşfederken yol gösterecek. Peki, sen hangi büyülü yolu seçeceksin?

Wiseacres Büyücü Ekipman Tabela Ürün Özellikleri:

Boyut: 31 cm x 31 cm x 5 mm

Materyal: Ahşap

Baskı: HD Dijital Baskı

Askı Aparatı: Çift Taraflı Bant İle Gelmektedir.

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

17 2 Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

Wiseacre’s Wizarding Equipment, Kuzey Yakası, Diagon Yolu’ndaki teleskop, kum saati ve harita tarzında çok sayıda sihirli alet satan bir dükkândı.

Dükkân, Traveller’s Tales LEGO Harry Potter: Years 1-4 oyununda sergilenmektedir. Oyuncular, Diagon Alley mağazasında LEGO Harry Potter çivileriyle ‘eğlenceli büyüler’ satın alabiliyordu. Ayrıca; Harry Potter evreninden, Hogwarts’ı keşfederken, diğer karakterlerin görünüşlerini değiştirmek, dans etmelerine ve hatta sümüklü böceklerle yaramazlıklara neden olmak için büyüler. Ayrıca satın almak için zemin katta özel büyüler de var. Ayrıca özel hile kodları kullanılarak en üst kattaki kilit de açılabilir.

Seri İlerledikçe Büyülü Nesneler Artış Göstermiştir

Seride nesneler farklı aralıklarda görünmüştür. İlk kitapta daha az sayıda nesne görünse de ilerleyen kitaplarda bu sayı katlanarak artmıştır. Olay örgüsünün karmaşık hal alması ve kullanılan mekânların artması sonrası hikâye serim, düğüm ve çözüm bölümlerinde kahramanların ihtiyaçları ve olay akışı gereği farklı kategorilerden eşyalar kullanılmıştır. Temel eşyalar; kullanım işlevi ve görünme sıklığı ile ilişkilendirilebilir. İletişim ve ulaşım araçları, Ölüm Yadigarları, karanlık nesneler, iksirler, oyun aletleri, şaka nesneleri ve yazı nesneleri temel eşya kategorilerinin başında gelmektedir. Genellikle bu eşyalar bir büyücünün ve cadının gündelik yaşamında veya büyücülük dünyası için ihtiyaç duyduğu nesnelerdir.

Büyülü Nesneler Kişilerle de Özdeşleşebilir

Bu nesneler kitaplarda; okul içinde, turnuvalar ve çeşitli organizasyonlarda, okul dışında, Sihir Bakanlığında, konutlarda ve diğer mekânlarda kullanılmıştır. Genel kullanıma ait nesneler olduğu gibi belli karakterlerle özdeşleşen eşyalar da bulunmaktadır. Görünmezlik Pelerini ile İki Taraflı Ayna Harry Potter ile özdeşleşmişken sihirli motosiklet Rubeus Hagrid ile Uçan Araba Bay Weasley ile Çapulcu Haritası Weasley Kardeşler ve Harry, Hermione ve Ron ile Hortkuluklar Lord Voldemort ile Mürver Asa Albus Dumbledore ile adeta bütünleşmiştir. Bunun harici; asalar, çığırtkanlar, kazanlar, şaka nesneleri ve oyun aletleri genel kullanıma ait nesneler grubundadır.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Wiseacres Büyücü Ekipman Tabela” için yorum yapan ilk kişi siz olun