Hogwarts Railways Tabelası

Harry Potter’ın büyülü dünyasında yolunu kaybetmeni istemeyiz! Hogwarts Railways Tabelası, sana sihirli evrenin sırlarını keşfederken yol gösterecek. Peki, sen hangi büyülü yolu seçeceksin?

Barkod : 8683465504386 Stok kodu: WSS027

Orijinal fiyat: ₺349,90.Şu andaki fiyat: ₺299,90.

3 adet stokta

0

Wizarding World Hogwarts Railways Tabelası

Harry Potter’ın büyülü dünyasında yolunu kaybetmeni istemeyiz! Hogwarts Railways Tabelası, sana sihirli evrenin sırlarını keşfederken yol gösterecek. Peki, sen hangi büyülü yolu seçeceksin?

 

Hogwarts Railways Tabela Ürün Özellikleri:

Boyut: 27,5 cm x 27,5 cm x 5 mm

Materyal: MDF

Baskı: UV Baskı

Askı Aparatı: Çift Taraflı Bant İle Gelmektedir.

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Hogwarts Railways Mockup3 Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

Sihir Dünyasının Prestijli Okulu: “Hogwarts”

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu, İngiltere’de yer almaktadır. Sihir dünyasının prestijli okullarından birisidir. 11. Yüzyılda zamanın en önemli dört sihirbazı; Godric Gryffindor, Rowena Ravenclaw, Helga Hufflepuff ve Salazar Slytherin tarafından kurulmuştur. Yedi yıl sürecek eğitim için öğrenciler on bir yaşında seçiliyordu. Hogwarts, her sene bir eylülde eğitime başlıyordu. Okula başlayacak öğrencilerin binası “Seçmen Şapka” tarafından belirleniyordu. Okulun en şatafatlı binası Hogwarts Şatosuydu ve bu binanın karmaşık geçit ve odalarını tam olarak bilen yoktu. Binanın böyle gizemli halinin sebebi merdivenlerinin yerinin her cuma günü değişmesiydi. Çapulcu Haritası şatonun işaretlenemeyen yerleri dışında tüm hatlarını gösteriyordu. Okul 18. yy. mimarisinden bir hayli etkilenmişti. Bina; ünlü büyücü ve cadıların heykelleri, portreleriyle doluydu. Ayrıca şato büyü dünyası ile alakalı pek çok nesneyle de süslenmiştir. Hogwarts’ta Quidditch sahası ve Bitkibilim (Büyücülük dünyasındaki bitkileri inceleyen bilim dalı) derslikleri vardı. Ayrıca okul; öğrencilerin gezmesine yasak olan Yasak Orman ile çevrilidir.

Öğrenci Seçici: Seçmen Şapka

Hogwarts’ın kuruluşundan bu zamana değin yeteneklerine göre bölümlere ayırarak yeni öğrencileri seçen sihirli ve eski görünümlü şapkadır, Seçmen Şapka.

Hogwarts Demiryolları

Hogwarts Demiryolları, Hogsmeade İstasyonunda duran trenlerin tahminen sahibi veya işletmecisiydi. Bunu yapabilen tek tren, Hogwarts öğrencilerini Londra’dan (King’s Cross İstasyonu) Hogsmeade’e (Hogsmeade İstasyonu) taşıyan Hogwarts Ekspresi’dir. Hogwarts Ekspres Demiryolu Otoriteleri, Hogwarts Demiryolları için yönetmelikler çıkarmaktadır.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Hogwarts Railways Tabelası” için yorum yapan ilk kişi siz olun