Gryffindor 3D Tabelası

Harry Potter’ın büyülü dünyasında yolunu kaybetmeni istemeyiz! Gryffindor 3D Tabelası, sana sihirli evrenin sırlarını keşfederken yol gösterecek. Peki, sen hangi büyülü yolu seçeceksin?

(1 müşteri değerlendirmesi)
Barkod : 8683465504591 Stok kodu: WSD029

Orijinal fiyat: ₺449,90.Şu andaki fiyat: ₺399,90.

2 adet stokta

0

Wizarding World Gryffindor 3D Tabelası

Harry Potter’ın büyülü dünyasında yolunu kaybetmeni istemeyiz! Gryffindor 3D Tabelası, sana sihirli evrenin sırlarını keşfederken yol gösterecek. Peki, sen hangi büyülü yolu seçeceksin?

 

Gryffindor 3D Tabela Ürün Özellikleri:

Boyut: 24,5 cm x 35,5 cm x 5 mm

Materyal: MDF

Askı Aparatı: Hasır ip ile birlikte gelmektedir.

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Gryffindor 3D Tabelası

Gryffindor, Ateş Elementine Karşılık Gelmektedir

Gryffindor, Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nun dört binasından bir tanesidir, kurucusu da Godric Gryffindor’dur. Gryffindor, Seçmen Şapka’ya; kahramanlık, cesaret, kararlılık vb. özelliklere sahip öğrencilerin binasına alınması yönünde görüş bildirmiştir.

Binanın sembolik hayvanı aslan, renkleri kırmızı ve altın sarısıdır. “Neredeyse Başsız Nick” olarak bilinen Sir Nicholas de Mimcy-Porpington, bina hayaletidir. Gryffindor, ateş elementine karşılık gelmektedir. Bu yüzden binanın renkleri altın sarısı ve kırmızı olarak belirlenmiştir. Ateşin rengi de bir aslanın rengine karşılık gelmektedir.

Cesur Gryffindorlu’lar

Gryffindor binası cesaretten başka “cüretkârlık, kahramanlık” gibi özelliklerle de öne çıktığı için genellikle cesur olarak bilinir. Bu özellikler bazı zamanlarda pervasızlık noktasına varabilir, bazı Gryffindorlu’ların çabuk sinirlenme özelliği olduğu bilinmektedir.

Gryffindor Şatosu, Dumbledore’un Ordusu ve Zümrüdüanka Yoldaşlığına birçok üye vermiştir. Çünkü ana üyeler, diğer binalar ile ortaklık kurmaktan ilk başlarda çekinmiştir. Phineas Nigellus Black’e göre, diğer binaların üyeleri özellikle de Slytherinli’ler Gryffindor’ların “anlamsız kahramanlıklar” yaptığını söylüyordu. Slytherinli Severus Snape de birçok Gryffindorlu’yu kurallara aldırış etmeyen kendini beğenmiş ve kibirli olarak görüyordu.

5
1 review
1
0
0
0
0

Gryffindor 3D Tabelası için 1 değerlendirme

Filtreyi temizle
  1. ae50d2767e792f2ca02f6c88f241dc62?s=60&d=mm&r=g Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

    Merve Eldelekli (doğrulanmış kullanıcı)

    Bayıldım..🥰

Değerlendirme yap