LORD VOLDEMORT ANAHTARLIK

LORD VOLDEMORT ANAHTARLIK Ürün Özellikleri

Boyut: 4,5*3,5 cm

Materyal: Kauçuk

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Barkod : 8683465503945 Stok kodu: SCD002

Orijinal fiyat: ₺99,90.Şu andaki fiyat: ₺79,90.

209 adet stokta

0

Lord Voldemort Anahtarlık

Voldemort’un azimli tavırlarını örnek alıyorsan Lord Voldemort Anahtarlık tam da sana göre! Çantana ya da anahtarlarının yanına takacağın bu anahtarlık, Voldemort’un gücünü her fırsatta hissetmeni sağlayacak!

LORD VOLDEMORT ANAHTARLIK Ürün Özellikleri

Boyut: 4,5*3,5 cm

Materyal: Kauçuk

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Lord Voldemort Anahtarlık

Lord Voldemort, Slytherin’in Soyundan Gelmektedir

Tom Marvolo Riddle (Lord Voldemort) sadece Saf Kan Büyücü Irkından gelenlerin büyü dünyasında yaşamasına izin veren Saf Kan Rejimi Hareketinin Manevi ve Siyasî Lideridir.

Riddle ile ilgili bilgilere Harry Potter ve Sırlar Odası ile Harry Potter ve Melez Prens adlı kitaplarda ulaşırız. Kitabın yazarı Rowling, okurlara bu bilgileri Harry Potter ile Dumbledore arasında geçen uzun diyaloglarla aksettiriyor. Lord, anne tarafında Salazar Slytherin’in soyundan gelmektedir. Ayrıca Slytherin’in varisidir.

Voldemort Basiliski Serbest Bırakır

Voldemort’un çocukluğu 11 yaşına kadar yetimhanede geçmiştir. Küçüklüğünde kendindeki sihirli güçlerin farkına varmıştır. Dumbledore, onu keşfedip Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okuluna davet etmiştir. Burada genç Voldemort kendisini mükemmel bir öğrenci olarak tanıtır. Sert tabiatlı birisidir ve kendisini kızdıranlara karşı oldukça sert cevap vermektedir. Okul yıllarında Basiliski serbest bırakır ve okulun kapatılacağını duyunca suçu Rubeus Hagrid’in üstüne atar. Tüm bu yaşananlara karşın eğitimini tamamlamayı başarır.

Voldemort Bir Süre Satış Elemanlığı Yapar

Okuldan mezun olduktan sonra Karanlık Sanatlara Karşı Savunma dersinde eğitmenlik yapmak ister. Başvurusu o zamanki okul müdürü Profesör Armando Dippet tarafından kabul edilmez. Akabinde Lord herkesi şaşırtarak karanlık sanatlarla alakalı eski eserlerin satıldığı bir mağazada satış elemanı olarak çalışmaya başlar. Bir müddet sonrasında ise ortadan kaybolur. Salazar Slytherin’e ait olan bir madalyon ile Helga Hufflepuff’a ait olan bir kupa sahip olmak için Hepzibah Smith isminde yaşlı bir kadını öldürmüştür. Bu suçu da evcini Hokey’in üstüne atmıştır.

Voldemort Hortkulukları Yaratır

Voldemort ilerleyen yıllarda kendisini tamamen karanlık sihre adamıştır. Lord kendini ölümsüzleştirmek için hortkulukları yaratmış ve ruhunu parçalara ayırıp hortkulukların içine yerleştirmiştir. Zaman ilerleyip Lord Voldemort iyice güçlendikten sonra ırk ayrımı yapmaksızın kendisine karşı çıkan herkese şiddet göstermekten, işkence etmekten hatta öldürmekten çekinmedi. Voldemort’un gücü bu denli yayılıp herkese korku salmaya başlayınca Dumbledore, Zümrüanka Yoldaşlığını kurmuştur.

Harry İle Voldemort’un Mücadelesi Sürekli Yaşanır

Voldemort, bir kehanet sonrasında Harry Potter’i öldürmeye karar. Bu konuda başarısız olur, ancak annesi ile babasını öldürmüştür. Harry Potter’e yapmış olduğu büyü ters teperek ona büyük bir zarar vermiştir.

Harry ile Voldemort’un mücadelesi sürekli olarak yaşanmaktadır. İkili arasında yaşanan son düelloda Voldemort, Mürver asa ile Harry’i öldürmek. Büyü Harry’e hiç zarar vermez. Ancak yapılan bu büyü ters teperek kendisinin ölümüne neden olacaktır.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“LORD VOLDEMORT ANAHTARLIK” için yorum yapan ilk kişi siz olun