DEATHLY HALLOWS ANAHTARLIK

DEATHLY HALLOWS ANAHTARLIK Ürün Özellikleri

Gümüş kaplama pirinç anahtarlık
1. Ölüm Yadigârları işareti: 3,5cm x 4cm
2. Harry: 3 × 0,8cm

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Barkod : 8683465503990 Stok kodu: SDC007

Orijinal fiyat: ₺219,90.Şu andaki fiyat: ₺179,90.

10 adet stokta

0

Deathly Hallows Anahtarlık

Deathly Hallows Anahtarlık ile birlikte kendi yoldaşlığını anlamlandırabilirsin. Sıkı dostlarını yanına al ve kendi güçlü ordunu oluştur. Daima iyilik için savaşacağına söz ver ve ürünü sepetine ekle!

DEATHLY HALLOWS ANAHTARLIK Ürün Özellikleri

Gümüş kaplama pirinç anahtarlık
1. Ölüm Yadigârları işareti: 3,5cm x 4cm
2. Harry: 3 × 0,8cm

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Deathly Hallows Anahtarlık

Deathly Hallows Hikâyesiyle Bile Büyüleyebilir

Ozan Beedle hikâyelerinden en önemlisi, Ölüm Yadigârlarıdır. İngilizce adı ‘’Deathly Hallows’’ olarak geçer.

Hikayeye göre; üç büyücü kardeş, ıssız bir yolda, amaçsız bir şekilde yürüyorlarmış. Havanın alacakaranlık olduğu sıralarda, usta büyücülerin önüne bir su akıntısı çıkmış. Büyü konusunda oldukça yetenekli olan bu büyücüler, akıntının üzerinden geçebilmek için köprü oluşturmuşlar. Ancak karşılarına, kurnazlıklarını gören, Ölüm çıkmış.

Kendilerini tebrik eder gibi yapıp ödüllendireceğini belirten Ölüm, birinci kardeşe ne istediğini sormuş. Birinci kardeş, dünyanın en güçlü, tek asasını istemiş. Ölüm, birinci kardeşe, bir ağaçtan Mürver Asa vermiş. İkinci kardeş ölümü aşağılamak için, sevdiklerini yeniden hayata getirmek için diriltme taşı istemiş ve istediğini almış. Üçüncü kardeş ise en bilgeleri ve alçakgönüllüleriymiş ve görünmezlik pelerini istemiş. Ölüm kendi pelerininden kesip, bir parçasını üçüncü kardeşe vermiş. Üç kardeş, aldıklarıyla yollarına devam etmiş.

Birinci kardeş, asanın gücüne kendini o kadar kaptırmış ki, gösterişli ve hırslı tavırlarını gören bir hırsız asanın gücünü öğrenip, çalmak istemiş ve birinci kardeş, peşine düşmesin diye onu öldürmüş. Ölüm, bu sayede, birinci kardeşi yanına almış.

İkinci kardeş ise sahip olduğu diriltme taşıyla, zamanında evleneceği, ancak zamansız bir şekilde ölen nişanlısını diriltmiş. Fakat dirildiğini düşündüğü nişanlısı, tekrar ölünce dayanamayıp intihar etmiş. Ölüm, ikinci kardeşi de yanına almış.

Ölüm, yıllarca, üçüncü kardeşi aramakla uğraşmış. Ancak ne yazık ki hiçbir yerde bulamamış. Üçüncü kardeş, yaşı ilerledikçe, kendi isteğiyle ortaya çıkmaya başlamış. Kendini gösterdikten sonra, pelerini oğluna vermiş, ölümle yakın bir dost gibi selamlaşmış ve eceliyle ölmüş.

Bu üç nesneye kim sahip olursa, ölümün kendisi olurmuş. Ne kadar büyük bir güç. Öyle değil mi?

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“DEATHLY HALLOWS ANAHTARLIK” için yorum yapan ilk kişi siz olun