RON WEASLEY ANAHTARLIK

RON WEASLEY ANAHTARLIK Ürün Özellikleri

Boyut: 4,8*3,7 cm

Materyal: Kauçuk

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Barkod : 8683465503976 Stok kodu: SCD005

Orijinal fiyat: ₺99,90.Şu andaki fiyat: ₺79,90.

10 adet stokta

0

Ron Weasley Anahtarlık

Sempatik tavırları ve şaşkın bakışlarıyla turuncu ailenin sevilen üyesi Ron Weasley, gizli bir zeka küpü. Hermione’yi bile şaşırtan zekası, Voldemort ile olan savaşta, fazlasıyla işe yaradı. Sende, Ron Weasley Anahtarlık ile dostlarına küçük bir sürpriz yapabilirsin.

RON WEASLEY ANAHTARLIK Ürün Özellikleri

Boyut: 4,8*3,7 cm

Materyal: Kauçuk

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Ron Weasley Anahtarlık

Çataldil Olmayı Sonradan Başarabilen Weasley!

Ron Weasley, öğrencilik hayatı boyunca çok da çalışkan bir çocuk değildi. Ancak kurnaz bir zekaya sahip oluşuyla, birçok olayın üstesinden gelebilmeyi başardı.

Harry ile başlarına açtıkları belalar yüzünden, Gryffindor’un puan kaybetmesine sebep olsalar da, sempatik tavırlarıyla cezalarını kısa tutturabilirdi.

Harry Potter’ın Çatalağız oluşunu bilmeyen yoktur. Ron, her ne kadar ders çalışmaktan nefret etse de, Harry’nin uykusunda sayıkladığı yılandili sayesinde fazlasıyla kelime öğrenebildi. Sırlar Odası’nın kapısını açacak kadar konuşabilmesi, Hermonie’nin kendisine olan hayranlığının artmasını sağladı.

Eğlence, Ron’un Göbek Adı!

Ron, daima tutuk bir görüntüye sahip olsa da, değer verdiği kişiler uğruna, her tür cesareti gösterebilirdi. Bu kişiler arasında ilk sırayı Harry Potter alıyormuş gibi görünse de, asıl kişi her zaman Hermonie’ydi.

Seri boyunca çok ciddi olaylar yaşansa da, Ron her zaman eğlenebilecek ve güldürebilecek küçük şeyler bulmuştur. Bizce, komik bir şey bulamasa bile, sempatik görüntüsüne bakıldığında, küçük bir tebessüm yaratması, hiçte zor değil.

Snape ile arasında geçen komik anılarda, Ron’un nasıl bir karakterde olduğunu, yeterince belli ediyor.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“RON WEASLEY ANAHTARLIK” için yorum yapan ilk kişi siz olun