HERMIONE GRANGER ANAHTARLIK

HERMIONE GRANGER ANAHTARLIK Ürün Özellikleri

Boyut: 5×4,5 cm

Materyal: Kauçuk

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Barkod : 8683465503969 Stok kodu: SCD004

Orijinal fiyat: ₺99,90.Şu andaki fiyat: ₺79,90.

148 adet stokta

0

Hermione Granger Anahtarlık

Hogwarts’ın en çalışkan zekası olan aynı zamanda arkadaşlarına olan korumacı tutumuyla her seferinde ‘’helal be Hermonie!’’ dediğimiz o harika büyücünün gücünü, sürekli yanında hissetmek istersen,  Hermione Granger Anahtarlık, tam sana göre!

HERMIONE GRANGER ANAHTARLIK Ürün Özellikleri

Boyut: 5×4,5 cm

Materyal: Kauçuk

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Hermione Granger Anahtarlık

Anne Şefkatinin En Genç Örneği

Hermonie Granger, Hogwarts treninde, bir küçük sinirlerimizi bozabileceğini düşündürtse de, daha sonrasında önyargılarımızı kırmayı, mükemmel bir şekilde başardı. En azından, bazılarımız için…

Gryffindor’un, neredeyse en zeki öğrencilerinden olan Granger, her davranışında olan mantıksal yaklaşımıyla, zekâsından fazlasıyla bahsettiriyor. Sadece mantık değil, duygusal yönden de çok güçlü olan Hermonie, bunu dile getirmekten çok hissettirmeyi tercih ediyor, özellikle de Ron’a karşı.

Hermonie’de Aşk, Başkadır

Bir kişi, sadece sevdiğiyle gıcık bir şekilde uğraşırmış J Tüm seri boyunca, Ron’a yaptığı bütün hareket ve tavırlar, aslında içten içe ona aşık olmasından kaynaklıymış.

Sürekli olarak Harry ile yakıştırdığımız Hermonie, bizlere ters köşe yapıp Ron’a olan hislerini açığa vurduğunda, ağzımız açık izledik. Değil mi sayın hayranlar?

Harry’e karşı ayrı bir duruşu olan Hermonie, ona daima anne şefkatiyle yaklaştı. Korumacı yapısı, kıvrak zekası, sempatik ve bir o kadar sinir bozucu hareketleriyle dikkat çeken Granger, tam bir cesur Gryffindor kadını.

Hermonie’nin kullanmaktan mutluluk duyduğu büyü ise Alohomora’dır. Gizli yerleri ve kilitli kapıların arkasında, neler olduğunu bilmek için durduramadığı merakı sayesinde, ‘’Alohomora’’ yani kilit açma büyüsü, Hermonie’nin, artık bir nevi imzası sayılıyor.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“HERMIONE GRANGER ANAHTARLIK” için yorum yapan ilk kişi siz olun