ANGLIA ANAHTARLIK

ANGLIA ANAHTARLIK Ürün Özellikleri

3 bağımsız parçadan oluşan
Gümüş pirinç anahtarlık
1. Anglia: 3,5cm çap
2.Ron Weasley: 3,3×1,5cm
3.Harry Potter: 3×0,8cm

Barkod: 8683465505499 Stok kodu: SCD009

Orijinal fiyat: ₺219,90.Şu andaki fiyat: ₺179,90.

5 adet stokta

0

Anglia Anahtarlık

Anglia Anahtarlık, Harry Potter koleksiyonunda yerini alması gereken harika bir üründür! Baktıkça birçok sahnenin gözünde canlanacağı bu anahtarlığı, sepetine at, tükenmeden al!

ANGLIA ANAHTARLIK Ürün Özellikleri

3 bağımsız parçadan oluşan
Gümüş pirinç anahtarlık
1. Anglia: 3,5cm çap
2.Ron Weasley: 3,3×1,5cm
3.Harry Potter: 3×0,8cm

Weasleylerin Arabası Anahtarlık

Sırlar Odası’nda, Ron’un Harry’yle Hedwig’i, George ve Fred ile birlikte kaçırma sahnesi gözünün önünden gitmiyor, değil mi? Belki de o zamanlarda, serinin en aksiyonlu ve heyecanlı sahnesiydi.

Anglia Araba Olmasaydı Hogwarts’ta Yoktu

Bavulunu bile zar zor taşıyan küçük Harry için, Vernon amcanın ellerinden kurtulmak, hiç kolay olmadı. Ron’da ki büyük cesareti kutlamamız gerek. Eğer o olmasaydı, Harry hala odasında, hapsolmuş bir şekilde yaşayacaktı.

Dobby ile ilk tanışmamız olan Sırlar Odası filmi, unutulmazdı. Film boyunca, Harry’i korumak için başına türlü belaların açılmasına sebep olan Dobby, bir ev cini. Harry, Hogwarts’a gidemesin diye çabalayan Dobby, 9 ¾ nolu peronunda kapılarını büyülediği için, Ron ve Harry, ne yazık ki geçitten geçemedi.

Bu yüzden Ron, panikle, ailesinin uçan arabası Anglia’yı çaldı. Daha kullanmayı bile bilmeyen Ron, ne kadar tehlikeli olduğunu fark ettiğinde yolu yarılamıştı.

Hogwarts’a yetişen Ron, büyülü uçan arabanın, Şamarcı Söğüt’e sıkışıp mahvolmasından sorumlu olduğu için, annesi Molly’den epey bir azar yedi.

Büyülü Değil Adeta Canlı Bir Araba

Uçan araba Ford Anglia, Şamarcı Söğüt’ten düşüp büyük bir şekilde hırpalandıktan sonra, Ron, Harry ve eşyalarını dışarı atarak, Yasak Orman’a doğru hızla uzaklaştı.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ANGLIA ANAHTARLIK” için yorum yapan ilk kişi siz olun