HARRY POTTER ANAHTARLIK

HARRY POTTER ANAHTARLIK Ürün Özellikleri

Boyut: 3*4 cm

Materyal: Kauçuk

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Barkod: 8683465503983 Stok kodu: SCD006

Orijinal fiyat: ₺99,90.Şu andaki fiyat: ₺79,90.

61 adet stokta

0

Harry Potter Anahtarlık

Harry Potter Anahtarlık sayesinde, Gryffindor ile olan güçlü bağın, arkadaşlarının dikkatinden kaçmayacak. Çantanda şık bir duruş yaratacak olan anahtarlık, Sihir Dükkanında seni bekliyor.

HARRY POTTER ANAHTARLIK Ürün Özellikleri

Boyut: 3*4 cm

Materyal: Kauçuk


Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Harry Potter Anahtarlık

Sihirli dünyaya adım attığında hissedeceğin heyecanını, çeşitli aksesuarlarla arttırabilirsin. Hoş görüntüsü ve elastik yapısıyla Harry Potter Anahtarlık, okula girerken seni yalnız bırakmayacak.

Ron ile bağları arkadaşlıktan öte olan Potter, anne Molly’nin şefkati sayesinde, aile sıcaklığını her zaman derinden hissetmiştir. Sende arkadaşlarınla olan bağını, küçük bir hediye ile güçlendirebilirsin.

Harry Potter ile Merdiven Altı Boşluğunda, Birlikte Büyüdük

Annesinin kız kardeşi Petunia Dursley ve eşi Vernon Dursley’nin sorumluluğunda yaşayan Harry Potter, merdiven altı küçücük bir yerde, bizlerle birlikte büyüdü.

Koruyucu ailesini yanında daha güvenli olacağı düşünülse de, aslında Dursley’lerin evi Harry için büyük  bir travma. Kuzen Dudley’nin önceki odasına geçtiğini gördüğümüzde, odanın büyüklüğünden dolayı ne kadar sevinmiştik. Hatırlıyor musun?

Evet evet! Dobby ile tanıştığımız, o oda…

Harry, Vernon amcası tarafından çok sevilmese de, Dursley’lerin, Harry’e olan kini, aslında teyze Petunia’dan geliyordu. Gerçek şu ki, Petunia teyzesinin öfkesi sadece Harry’nin annesi Lily’den kaynaklıydı. Lily’nin bir cadı oluşu, muggle Petunia tarafından kıskançlık sebebine dönüşmüştü. Ne yazık ki gözümüzün bebeği Harry, Petunia teyzesinin kızgınlığının sebebini, çok sonradan ve hoş olmayan yollardan öğrendi.

Bazı Arkadaşlıklar Çok Güçlüdür!

Harry’nin şanslı olduğu konulardan biri de arkadaşlıktır. Harry, dostları sayesinde çok sayıda kötülüğün üstesinden gelebildiğini her durumda hissettirmeyi unutmadı.

Dostlarından aldığı destekle birlikte Harry’nin gücüne güç kattı.

Ron ve Hermione, aileleri ile birlikte yaşasalar da, Harry ile oldukları kıymetli zamanların tadını çıkarmaktan vazgeçmediler. İşte dostluk, işte kardeşlik!

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“HARRY POTTER ANAHTARLIK” için yorum yapan ilk kişi siz olun