HUFFLEPUFF ATKI

Hufflepuff Atkı, 1.85 cm uzunluğunda, 18 cm genişliğindedir.

Hufflepuff Atkının süper yumuşak kumaş yapısı Örme- %100 Akriliktir.

Hogwarts bina atkısının üzerinde Hufflepuff Arma işlemesi yer alır.

Hufflepuff binasının geleneksel sarı rengi atkı üzerinde siyah çizgiler yer almaktadır.

Sıcak tutan yapısıyla örgü Hogwarts bina atkının ucunda saçaklar bulunur.

Harry Potter koleksiyon ürünü, elde ve makinada yıkanabilir.

Ürünümüz Warner Bros. resmi lisanslıdır.

(1 müşteri değerlendirmesi)
Barkod : 8683465500173 Stok kodu: ATKI004

Orijinal fiyat: ₺549,90.Şu andaki fiyat: ₺499,90.

39 adet stokta

0

Hufflepuff Atkı

Hogwarts’ta yeni yıl zamanları, yağan karın mükemmel görüntüsü, havalar soğuk olsa bile sahip olduğumuz takım atkıları, içimizi ısıtacak türden. Sen de, özelliklerini taşıdığın binanın atkısına sahip olarak, soğuk havalarda kendini güzel bir şıklıkla koruyabilirsin. Hufflepuff atkı Sihir Dükkanı raflarında seni bekliyor!

Hufflepuff Örme Atkı

*Hufflepuff Binası

*Arması ve Saçakları ile

*Boyutları 185*18 CM

*Renk Sarı&Siyah

*Malzeme %100 Akrilik

*Elde ve Makinede yıkanabilir.

Ürünümüz Warner Bros. resmi lisanslıdır.

Diagon Yolu’ndan Hufflepuff Atkı

Hufflepuff Atkı 18x185 cm Lisanslı Örme Akrilik

Helga Hufflepuff ve Porsuk

Hufflepuff binası için kış mevsiminin en üzücü tarafı, içleri ısıtan güneşin çıkmaması ve mevsim renklerinin solmasıdır. Doğayla iç içe olan bu bina, ihtiyaç olan iksirler için bitki yetiştirmeye ve topraktan fayda sağlamaya çok değer verir. Öğrencilerini de böyle değerlere ilgi duyan ve  kendini bu alanda geliştirmek isteyenlerden seçer.

Gelelim bina kurucularından Helga Hufflepuff’a… Helga, küçük bir çiftlikte dünyaya gelmiş sempatik ve oldukça iri yarı bir cadıdır. Geçmişten günümüze kadar anlatılanlara göre; küçük yaşından itibaren çiftlikte çalışmaya başlamış. Ne yazık ki çiftlikleri ailesine para kazandıracak kadar iş yapmıyormuş. Ne yaparsa yapsın çiftlik için bir yol bulamayan Helga, ailesinin bu durumlarına çok üzülüyormuş. İvedilikle bir çözüm arayışına girmiş ve sonunda yetiştirdiği bitkilerden karışımlar hazırlayıp şifalı iksirler yapmaya başlamış.

Şifalı bitkilerle hazırladığı karışımların işe yaramasıyla birlikte içindeki umut ışığını yeniden ortaya çıkarmış. Ailesinin ve yaşadıkları çiftliğin üzerinden kötü bulutların yavaş yavaş  dağılmasıyla, bu yeteneğini geliştirmek için yollar aramaya başlamış. Bu yeteneğinin küçük bir çiftlikte gelişemeyeceğini düşündüğü için, Helga kısa kısa seyahatler yapmaya başlamış.

Engebeli yollardan geçerken elinde yaralı ve oldukça hasta porsuk tutan yaşlı bir köylü önüne atılmış. Çaresiz köylünün derdine derman olmak isteyen Helga, porsuğu kucağına almış ve çiftliğine götürmüş. Hazırladığı büyülü karışımların işe yarayıp yarayamayacağını öğrenmek için can atıyormuş. Ne büyük mutluluktur ki, bir mucize gerçekleşmiş ve hazırladığı karışımlar ve iksirler sayesinde porsuk iyileşmiş.

Helga, iyileştirdiği porsuğu evine götürmek için yine düşmüş yollara… Sonunda köylünün evine elinde porsukla birlikte ulaşmış. Porsuğun iyileştiğini gören köylü heyecanla porsuğu kucağına almış ve sevinçle birlikte Helga’ya teşekkür edip durmuş. Teşekkürün yetmediğini düşünmüş olacak ki,  Helga’nın şifalı otlarını ve porsuğunu nasıl iyileştirdiğini tüm köy halkına neşeyle duyurmuş.

Adı hemen hemen tüm çiftliklerde duyulan Helga’nın porsuklara olan yoğun ilgisi de, bu hikâye ile başlamış. Zamanının çoğunu, bitkilerden yaptığı karışım veya iksirlere adayan Hufflepuff, hem çiftliğini kurtardığı için hem de karışımlarının iyileştirme gücünü fark ettiği için binanın sembolüne porsuk yerleştirerek, hissettiği mutluluk coşkusunu yaşamı boyunca sürdürmüş.

5
1 review
1
0
0
0
0

HUFFLEPUFF ATKI için 1 değerlendirme

Filtreyi temizle
  1. 606fe5ba2fb0df7be7dae1a4df590ddd?s=60&d=mm&r=g Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

    Tuğçe Yenici

    Çok güzel ve kaliteli. Yumuşacık. Sadece dışarıda değil yatakta sarılmaya bile kullanılır. Tüm Hufflepuff cadı/büyücülerine tavsiye ediyorum

Değerlendirme yap