Flourish Blotts Tabela

Harry Potter’ın büyülü dünyasında yolunu kaybetmeni istemeyiz! Ahşap Flourish Blotts Tabela, sana sihirli evrenin sırlarını keşfederken yol gösterecek. Peki, sen hangi büyülü yolu seçeceksin?

Barkod : 8683465504355 Stok kodu: WSS020

Orijinal fiyat: ₺349,90.Şu andaki fiyat: ₺299,90.

1 adet stokta

0

Flourish Blotts Tabela

Harry Potter’ın büyülü dünyasında yolunu kaybetmeni istemeyiz! Flourish Blotts Tabela, sana sihirli evrenin sırlarını keşfederken yol gösterecek. Peki, sen hangi büyülü yolu seçeceksin?

Flourish Blotts Tabela Ürün Özellikleri:

Boyut: 31 cm x 19 cm x 5 cm

Materyal: Ahşap

Baskı: HD Dijital Baskı

Askı Aparatı: Çift Taraflı Bant İle Gelmektedir.

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

20 2 Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

Flourish and Blotts Kitap Satan Mağazaydı

İlk olarak 1454 yılında Diagon Alley’de kurulan Flourish and Blotts; Bookseller, Kuzey Yakası, Diagon Yolu’nda, sokağın aşağısında yer alan sol taraftaki bir kitapçıydı. Hogwarts öğrencilerinin okul kitaplarını satın aldığı mekândı. Dükkân tavana kadar üst üste yığılmış kitaplıklarla doluydu.

Kitap Harici Başka Ürünler de Satılıyordu

Dükkân, fiyatları çok pahalı olan ve görünmezliği nedeniyle satıldığı saatlerde çok erken kaybolan Görünmez Görünmezlik Kitabı ve Canavar Kitabı vb. bazı kitaplarla ilgili birkaç sorun yaşamıştı zaman zaman. Ayrıca raftan bir kopyasını alınmaya çalışıldığı zaman yöneticiyi parçalayan ve ısıran canavarlar.

İmza Günü de Düzenlenmekteydi

Gilderoy Lockhart 1992 yılında son kitabı Magical Me’nin kopyalarını imzalamak için Flourish and Blotts’a uğraması gibi, ara sıra kitap imzaları düzenlendi. Flourish and Blotts ayrıca, alıcılara baykuş teslimatı yoluyla kitap satın almalarını sağlayan bir hizmet de veriyordu. Ayrıca Albus Dumbledore’un Yaşamı ve Yalanları gibi yüksek talep gören kitaplar için de fazlaca ön sipariş alıyordu.

Dükkân Tıka Basa Kitap Doluydu

Flourish and Blotts tıka basa kitap doluydu. Tavandan zemine kadar duvarlarda raflar vardı. Kitapların boyutları farklı ve çok çeşitliydi. İçeride o kadar çok kitap vardı ki, müşterilerin ihtiyaç duydukları şeyi bulmalarına yardımcı olmak için mağazanın her bölgesine çeşitli işaretler konuldu. Ön pencerelerde genel olarak kaldırım taşı büyüklüğünde altın kabartmalı büyü kitapları sergileniyordu. Ara sıra müşterilere kendisi de yardımcı olan mağaza müdürüne ilave mağazada ayrıca bir müdür yardımcısı ile bir asistan vardı. Büyücülük kitapları ısırmaya veya tamamen görünmez olmaya çalışabileceğinden görünüşe göre yeterince sıralanmıştı.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Flourish Blotts Tabela” için yorum yapan ilk kişi siz olun