Ollivander’s Tabelası

Harry Potter’ın büyülü dünyasında yolunu kaybetmeni istemeyiz! Ollivander’s Tabelası, sana sihirli evrenin sırlarını keşfederken yol gösterecek. Peki, sen hangi büyülü yolu seçeceksin?

(1 müşteri değerlendirmesi)
Barkod : 8683465504256 Stok kodu: WSS003

Orijinal fiyat: ₺349,90.Şu andaki fiyat: ₺299,90.

7 adet stokta

0

Wizarding World Ollivander’s Tabelası

Harry Potter’ın büyülü dünyasında yolunu kaybetmeni istemeyiz! Ollivander’s Tabelası, sana sihirli evrenin sırlarını keşfederken yol gösterecek. Peki, sen hangi büyülü yolu seçeceksin?

Ollivander’s Tabela Ürün Özellikleri:

Boyut: 36 cm x 15 cm x 5 mm

Materyal: Ahşap

Baskı: UV Baskı

Askı Aparatı: Çift Taraflı Bant İle Gelmektedir.

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Ollivander's Tabelası 36*15*5 Ahşap UV Baskılı

Dükkânın kapısının hemen üzerinde soyulmuş altın harflerle dar ve köhne bir yazı bulunmaktaydı: Ollivander’s: MÖ 382’den Beri Güzel Asa Yapımcıları

Ollivander’ste Binlerce Asa Vardı

Dükkânın vitrini, tozlu pencerede bulunan solmuş mor bir yastık üzerindeki tek bir asadan meydana gelmekteydi. Dükkân küçüktü, köşede duran tek, cılız bir sandalye dışında adeta bomboştu. İçinde asaların yer aldığı binlerce dar kutu ufak dükkânın tavanına kadar yığılmıştı ve her yer toz içerisindeydi.

Hogsmeade’in bundan başka Ollivander’ste de bir kolu vardı. High Street’te yer alan bu şube, Diagon Yolu’ndaki benzerine çok benziyordu. Burası Garrick Ollivander’ın bir ortağı tarafından idare edilmekteydi.

Ollivander’sin Romalılarla Beraber Geldiği Tahmin Ediliyordu

Garrick Ollivander, Ollivander’ın soyundan gelmekteydi. Ollivander’sin Romalılarla birlikte geldiği tahmin ediliyordu. Asaları imal edip onlara asalarını satan eski İngiliz büyücülere asa satmak için ilk başta ahırdan bozma bir yer kurmuştu ki, bu zaman geçtikçe dükkâna dönüştü. Üstün körü yapılan bu mekân kalite ve performans açısından da düşüktü.

Ollivander’sin Yanına Geldiler

1988 – 1989 eğitim yılında Mundungus Fletcher, düelloda kaybettiği rakibinin asası hakkında bilgi almak için Ollivander’sin yanına gitti. Ancak Garrick Ollivander bu konuda fazla bir bilgi vermek istemedi. Kısa bir süre sonra da Jacob’un kardeşiyle bir arkadaşı Fletcher’ı öğrenmek için ziyarete geldi. Ollivander de onlara, onunla önceki karşılaşması hakkında bilgi verdi. Patricia Rakepick, Jacob’un kardeşinin asasını kırdı ve ikinci bir asa satın almak için Ollivander’sa gitti.

1989 – 1990 öğretim yılının sonlarına doğru ise Jacob’un kardeşi ve Jae Kim, Jacob’un kardeşi ve asaları hakkında bilgi toplayan bir kara cadıyla alakalı bilgi sahibi Mundungus Fletcher ve Ollivander ile tanışmak için Ollivander’sa geldiler.

5
1 review
1
0
0
0
0

Ollivander’s Tabelası için 1 değerlendirme

Filtreyi temizle
  1. 6077096f86de39aeafd78a558cfe46b7?s=60&d=mm&r=g Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

    Beyza Yıldız

    Beklediğimden biraz daha küçük sadece.Çift taraflı bantla gelmesi güzel.Çok iyi yapışıyor.

Değerlendirme yap