LORD VOLDEMORT ASASI

Lord Voldemort Asası, yaklaşık 37 cm uzunluğundadır. Reçine ve demir çubuk kullanılarak yapılmış olan dayanıklı karakter asaları oyuncak değil, benzersiz bir koleksiyon ürünüdür.

Koleksiyon asalara özel olarak tasarlanan koruma kutularının(ambalaj) içerisinde, koruma süngeri, koruma tülü, asa kullanım kartı ve lisans kartı yer almaktadır. Dekoratif desenli sert kapak kutulaması ile korumalı ve güvenli bir şekilde gönderimi sağlanan Warner Bros. Lisanslı Lord Voldemort Asası, özgün bir tasarımla şekillendirilmiştir.

(4 müşteri değerlendirmesi)
Barkod : 8683465500029 Stok kodu: Asa002

Orijinal fiyat: ₺1.299,90.Şu andaki fiyat: ₺999,90.

3 adet stokta

0

Lord Voldemort Asası

Lord Voldemort, anne tarafından Salazar Slytherin’in soyundan gelir. Daha çocuk denilebilecek yaşlarda kendisindeki sihirli güçlerin farkına varmıştır. İlerleyen yıllarda kendini ölümsüzleştirmek adına hortkuluklarını da kurmuştur.

Ürün Özellikleri

Boyut: 37cm

Materyal: Reçin

Paket: Asa’ya Özel Kutulu Ambalaj

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Ollivander’s Lord Voldemort Asası Orijinal Kutu 37 cm

Lord Voldemort Kimdir?

Lord Voldemort hakkında bilgilere genel olarak Harry Potter ve Sırlar Odası ile Harry Potter ve Melez Prens adlı kitaplarda ulaşırız. Tom’dan nasıl kana susamış Lord Voldemort’a dönüştüğü bu iki kitapta anlatılmaktadır. Annesi Merope Gaunt adlı bir cadıdır ve anne tarafından Salazar Slytherin soyundan gelmektedir.  Bir efsane olan Slytherin’in varisidir.

Voldemort Üstün Sihir Yeteneğini Fark Eder

Daha çocuk denilebilecek yaşlarda kendisindeki sihirli güçlerin özellikle psikokinezi ve olağanüstü duygusuzluğun farkına varmıştır. Dumbledore Onu bulup, keşfederek Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’na gelmesi için davet etmiştir. Öğrencilik hayatı başarılı bir şekilde sona erdikten sonra, eğitmen olmak için başvurur. Bu başvuru reddedildikten sonra herkesi şaşırtarak karanlık nesneler satan bir mağazada satış elemanı olarak işe başlar. İlerleyen dönemlerde kendisine Lord Voldemort lakabını takarak bu isimle anılmasını ister. Öz babasını öldürür ve suçu yaptığı büyüyle dayısının işlediğine inandırır.

Voldemort Kendini Ölümsüzleştirmek İster

Karanlık sihir konusunda iyice uzmanlaşan Lord Voldemort, kendini ölümsüzleştirmek adına hortkuluklarını kurar. İlerleyen yıllarda tekrar okulda eğitmenlik için başvurur fakat Albus Dumbledore tarafından reddedilir. Dumbledore, bu başvurunun arkasında yatan niyeti bildiği için kabul etmemiştir.

Voldemort’un Korktuğu Tek Kişi Vardır

Korku saçan Lord Voldemort’un çekindiği hatta korktuğu tek kişi Albus Dumbledore’dir. Yaşanan ölümlerin çoğunun sorumlusudur. Anne babasını öldürdüğü Harry Potter’e büyü yapar. Ancak bu büyü ters teperek Voldemort’un zayıf düşmesine neden olur.

Mürver Asa Voldemort’a İtaat Etmez

Voldemort ile Harry Potter arasında bir düello yaşanır. Bu düelloda Voldemort ele geçirdiği Mürver asanın gücünü kullanmak ister. Fakat asa Harry Potter’e itaat ettiği için, Voldemort’un yaptığı ölüm laneti ters teper. En azılı düşmanı Harry Potter’dir. Harry’e yaptığı lanet on sekiz yıl sonra Voldemort’un ölümüne neden olur.

Voldemort’un Asası

Voldemort asası özelliklerini saymak gerekirse porsuk ağacından yapılmıştır ve anka kuşunun tüyünü içermektedir. Voldemort azılı düşmanı Harry’i yenebilmek için çeşitli asalar kullanmıştır. Bu asalar arasında Albus Dumbledore Asası en çok bilinendir.

5
4 reviews
4
0
0
0
0

LORD VOLDEMORT ASASI için 4 değerlendirme

Filtreyi temizle
 1. 29bef919d2c543224d5d94f452118366?s=60&d=mm&r=g Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

  melihaydemir23

  Tek kelime ile mükemmel. Çok beğendim almayı düşünüyorsanız tereddüt etmeyin derim ben memnun kaldım birebir orijinal

 2. 1dfcb7bb5cdd6f4e0b0aaa452c4bad57?s=60&d=mm&r=g Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

  elif yıldız (doğrulanmış kullanıcı)

  fişeq gibi geldi bayıldım. almayı düşünüyorsanız alın direk.

 3. 04f585363bc86bd15546f8e59f48ea27?s=60&d=mm&r=g Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

  keremici85

  MÜ KEM MEL gerçekten gidip yurt dışından vs. almanıza gerek yok filmdekinin tamamen aynısı

 4. a0cd0c135abdc667cc8ddb1ab19e84fa?s=60&d=mm&r=g Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

  ugureymenguven

  Renk konusunda içiniz rahat olsun ilk fotoğraftaki gibi değil çok beyaz ve gölgelendirmelide değil rengi cuk. Bunun dışında çok sağlam bir asa gerçekten çok sevdim tereddüt etmeyin alırken.

Değerlendirme yap