DRACO MALFOY ASASI

Draco Malfoy Asası, yaklaşık 36 cm uzunluğundadır. Reçine ve demir çubuk kullanılarak yapılmış olan dayanıklı karakter asaları oyuncak değil, benzersiz bir koleksiyon ürünüdür.

Koleksiyon asalara özel olarak tasarlanan koruma kutusunun(ambalaj) içerisinde, koruma süngeri, koruma tülü, asa kullanım kartı ve lisans kartı yer almaktadır. Dekoratif desenli sert kapak kutulaması ile korumalı ve güvenli bir şekilde gönderimi sağlanan Warner Bros. Lisanslı Draco Malfoy Asası, özgün bir tasarımla şekillendirilmiştir.

(3 müşteri değerlendirmesi)
Barkod : 8683465500067 Stok kodu: Asa006

Orijinal fiyat: ₺1.299,90.Şu andaki fiyat: ₺999,90.

17 adet stokta

0

Draco Malfoy Asası

Harry Potter’in azılı düşmanıdır, Draco Malfoy. Voldemort’tan korkmaktadır, bu yüzden onun isteklerini yerine getirmektedir. Fakat Dumbledore, Draco’nun asasız ve savunmasız kalmasına rağmen onu öldürmek istememiştir.

Draco Malfoy Asası Ürün Özellikleri

Boyut: 36 cm

Materyal: Reçin

Paket: Asaya Özel Kutulu Ambalaj

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Ollivander’s Draco Malfoy Asası Orijinal Kutu 35,5 cm

Draco Malfoy Kimdir?

Draco Malfoy, seride belirtilen tüm Malfoylar gibi Slytherin’dendir. Soluk yüzlü, açık sarı saçlı ve soğuk bakışlı birisidir. Çok zengin ailenin tek çocuğu olan Draco, bir hayli şımartılmıştır. Karanlık sanatlara ilgisi, şımarık tavırları ve safkanlık takıntısı nedeniyle Harry Potter ve arkadaşları tarafından hiçbir zaman sevilmemiştir. Lord Voldemort’tan hoşlanmamaktadır ve ondan korkmaktadır. Eğer Voldemort’un isteklerini yapmazsa kendisinin ve ailesinin öldürüleceğini bilmektedir. Dumbledore, Draco’nun asasız ve savunmasız kalmasına rağmen onu öldürmek istememiştir.

Voldemort, Draco’ya Zor Görevler Vermiştir

Lord Voldemort kendisinin bile yapamadığı görevleri, Draco’dan istemektedir. Voldemort; Hogwarts’ta gizlice ölüm yiyenleri sokmasını ve Albus Dumbledore’yi öldürmesini istemiştir. Draco, ölüm yiyen sokar Hogwarts’a. Dumbledore’yi bularak asasını alır. Fakat onu öldürmek istemez. Bu esnada Severus Snape, Dumbledore’yi öldürür. Bu ikisi arasında yapılan gizli plandır aslında. Hogwarts savaşı esnasında Harry Potter ve arkadaşları iki kez Draco’nu kurtarmıştır.

Harry Potter ve Draco Malfoy Birbirine Düşmandır

Draco, Harry’yi tam olarak keşfettikten sonra ona arkadaşlık teklif etmiştir. Fakat Harry bu teklifi reddetmiştir. Bunun üzerine Harry, Ron ile arkadaş olmuştur. Malfoylar, Weasley ailesinden nefret ediyordu. Bu olay sonrası Draco, Harry Potter’e düşmanlık beslemeye başlamıştır. Ölüm yiyenlerin eskilerinin Harry Potter’in yeni ve daha güçlü Voldemort olduğuna dair besledikleri inancın boşa çıkması üzerine Harry ve Draco birbirlerine karşı düşmanlık beslemişlerdir. Draco, Harry Potter’i küçük düşürmek ve kızdırmak için pek çok taktik uygulamıştır. Basına onunla ilgili fazlaca yalan beyanda bulunmuştur. Pek çok defa Harry Potter tarafından küçük düşürüldüğü de olmuştur. Draco bir defasında Karanlık Sanatlara Karşı Savunma öğretmeni tarafından zıplayan dağ gelinciğine dönüştürüldüğünü hiçbir zaman unutmamıştır.

Draco Malfoy Asası Özellikleri

Draco Malfoy asası özellikleri arasında kuğu kuyruğu kılı vardır ve alıç ağacından yapılmıştır. Draco Malfoy asası kaç cm sorusuna cevap verecek olursak, asa 36 cm’dir.

5
3 reviews
3
0
0
0
0

DRACO MALFOY ASASI için 3 değerlendirme

Filtreyi temizle
 1. 91515ce746a50dbab5873bac41b6608e?s=60&d=mm&r=g Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

  Elif Beren Azgın

  Tek kelimeyle bayıldım ağırlığı, renkleri çok iyi

 2. f6fa4569fcd7c0b8d0358678d7a21b48?s=60&d=mm&r=g Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

  Mina

  Görüntüsü çok güzel çok dayanıklı fiyatıda diğer asalara göre çok uygun diğer asalarıda almak için sabırsızlanıyorum teşekkürler sihir dükkanı:)

 3. 1e0abde21a9e1bccdfe3a02266ade8f6?s=60&d=mm&r=g Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

  Zahide Şahbaz

  Görüntüsü çok güzel çok dayanıklı fiyatıda diğer asalara göre çok uygun diğer asalarıda almak için sabırsızlanıyorum teşekkürler sihir dükkanı:)

Değerlendirme yap