MINERVA MCGONAGALL ASASI

Minerva McGonagall Asası, yaklaşık 41 cm uzunluğundadır. Reçine ve demir çubuk kullanılarak yapılmış olan dayanıklı karakter asaları oyuncak değil, benzersiz bir koleksiyon ürünüdür.

Koleksiyon asalara özel olarak tasarlanan koruma kutularının(ambalaj) içerisinde, koruma süngeri, koruma tülü, asa kullanım kartı ve lisans kartı yer almaktadır. Dekoratif desenli sert kapak kutulaması ile korumalı ve güvenli bir şekilde gönderimi sağlanan Warner Bros. Lisanslı Minerva McGonagall Asası, özgün bir tasarımla şekillendirilmiştir.

(1 müşteri değerlendirmesi)
Barkod : 8683465500098 Stok kodu: Asa010

Orijinal fiyat: ₺1.299,90.Şu andaki fiyat: ₺999,90.

2 adet stokta

0

Minerva McGonagall Asası

McGonagall Asası; akılsızca ve öfkeyle kullanıldığında büyü geri tepecektir ya da asa çatlayacaktır. Şekil değiştirmede konusunda adeta eşsiz olan McGonagall Asası, savaş meydanında son derece güçlüdür. Kabzası kahverengi, gövdesi siyah uçlu asasıyla Minerva, pek çok ölüm yiyenin hayatına son vermiştir.

Ürün Özellikleri

Boyut: 41cm

Materyal: Reçin

Paket: Asaya Özel Kutulu Ambalaj

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Ollivander’s Minerva McGonagall Asası Orijinal Kutu 41 cm

Minerva McGonagall Kimdir?

Profesör Minerva McGonagall, Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nun profesörlerinden biridir. Gryffindor Binasının başkanı ve Başkalaşım profesörüdür. Aynı zamanda Albus Dumbledore’un müdür yardımcısı, Zümrüdüanka Yoldaşlığı’nın üyesidir. Müdürler Albus Dumbledore ve Severus Snape’in ölümlerinden sonra McGonagall, müdire pozisyonunu yükselmiştir. Son derece disiplinli, duygularını gizleyen birisidir. Hogwarts’taki öğrencileri ile ilgilenerek, onların iyiliği için çaba sarf eder. Harry Potter için de elinden gelenin en iyisini yapar. Önderlik yaptığı Hogwarts Savaşı da dâhil olmak üzere, McGonagall pek çok savaşa katılmıştır.

McGonagall’ın Hogwarts Dönemi

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’ndaki eğitimine on bir yaşında başlayan McGonagall, Gryffindor ile Ravenclaw arasında Hatstall olmasını takiben Gryffindor’a dâhil oldu. Başkalaşım sanatında özel yetenek sahibi olan Minerva, tekir kedi formunun sahibi olarak Animagus oldu. Hogwarts’ta başkalaşımı öğretmek için gönüllü olan McGonagall, Dumbledore ile yakın arkadaş ve ayrılmaz ikili oldu.

McGonagall Asası

McGonagall Asası; Özü Testral kemiği ve Kiraz ağacından yapılan bir asadır. Çok katı olan asa, öfkeyle ve akılsızca kullandığı zaman, büyü geri tepecek veya asa çatlayacaktır. Şekil değiştirme noktasında son derece maharetli olan McGonagall Asası’nın kabzası kahverengi, ucu siyahtır. Bu asa ile Minerva, pek çok ölüm yiyeni öldürmüştür.

Unutulmaz McGonagall Replikleri

Profesör McGonagall replikleri ile ün yapmıştır. Özellikle sivri dili ve disiplinli oluşuyla öne çıkan McGonagall, bir keresinde ödev konusunda Harry Potter’a, ölürse ödevden muaf tutacağını söylemiştir.

5
1 review
1
0
0
0
0

MINERVA MCGONAGALL ASASI için 1 değerlendirme

Filtreyi temizle
  1. 74a1f70183aaacbf50a9e6d86dd5ecf6?s=60&d=mm&r=g Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

    denizcelik7862 (doğrulanmış kullanıcı)

    Ürün çok güzel ve kaliteli birkaç ufak çizik var o kadar paketlenmesi çok iyiydi.

Değerlendirme yap