Hogwarts Christmas Ahşap Bardak Altlığı

Hogwarts Christmas bardak altlığı size, Harry Potter’ın Hogwarts’ta geçirdiği mutlu Noel’i bir kez daha yaşatacak.

(1 müşteri değerlendirmesi)
Barkod : 8683465500265 Stok kodu: CST004

Orijinal fiyat: ₺139,90.Şu andaki fiyat: ₺99,90.

7 adet stokta

0

Hogwarts Christmas Ahşap Bardak Altlığı

 

Hogwarts Christmas ahşap bardak altlığı ile Noel coşkusu evinize taşınacak. Hogwarts Christmas bardak altlığı 11 x 11 cm boyutuyla masanızda da fazla yer kaplamayacak.

Hogwarts Christmas Bardak Altlığı Ürün Özellikleri

Boyut: 11 x 11 cm

Kalınlık: 5 mm

Baskı: UV

Materyal: MDF

Paketleme: Özel Ambalajı İle Gelmektedir

Silinebilir

Ürünümüz Warner Bros. resmi lisanslıdır.

Hogwarts Christmas Ahşap Bardak Altlığı

Noel Birçok Ülkede Kutlanmaktadır

Noel, birçok ülkede buna İngiltere de dâhil 25 Aralık tarihinde kutlanan bir Hıristiyan bayramıdır. Noel’in en meşhur geleneğinin, Noel Baba’nın dünyanın tüm iyi çocuklarına hediyeler dağıtmak için ren geyiği tarafından çekilen bir kızak üzerinde dünyayı dolaşması olduğu söylenebilir.

Harry Potter Noel’i Hogwarts’ta Geçirdi

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’ndaki öğrenciler Noel sezonu için birkaç haftalık tatile gittiler. Ancak Harry Potter gibi bazı öğrenciler Hogwarts’ta kalmayı tercih etti. Harry, Noel’de Hogwarts’ta kalmaktan büyük keyif aldı, çünkü alternatifi Noel’i Dursley’lerle beraber geçirmekti. Noel genel olarak bir tür şölenle kutlanırdı. Yumurta likörü Noel zamanı veya civarında ikram edilirdi.

Harry, Çok Mutlu Olmuştu

Noel tatili için Hogwarts’ta kalanları büyü ve savurganlık bekliyordu. Harry Potter, Dursley’lerle hiç eğlenmediği ve Noel’i Hogwarts’ta geçirdiği için çok mutluydu. O ve Hermione, Aralık 1997’de Godric’s Hollow’u ziyaret ettiklerinde kiliseden gelen şarkılar ona; zırh takımlarının, Büyük Salon’un on iki Noel ağacının, bir şapka takan Dumbledore’un içlerinden şarkıların kaba versiyonlarını haykıran Peeves’i hatırlattı. Bir krakerde, Ron’un el örgüsü bir süveterde kazanmıştı.

Profesör McGonagall’dan Sürpriz

Profesör McGonagall, Aralık ayının ikinci haftasında Noel tatilinde kalmak isteyen öğrencilerin bir listesini aldı. Hediyeleri, Noel sabahı uyandıklarında bulabilmeleri için yatakhanelerindeki yataklarının ayaklarına yığılmıştı.

5
1 review
1
0
0
0
0

Hogwarts Christmas Ahşap Bardak Altlığı için 1 değerlendirme

Filtreyi temizle
  1. 606fe5ba2fb0df7be7dae1a4df590ddd?s=60&d=mm&r=g Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

    Tuğçe Yenici

    O kadar bardak altlığım var, en kalitelisi buradan aldığım. Bardak kenarından su damlar da bozulur diye hiç korkum yok. Hem dokusu çok iyi hem de boyut olarak ideal

Değerlendirme yap