Ministry of Magic Ahşap Bardak Altlığı

Ministry of Magic bardak altlığı sizi Sihir Bakanlığının koridorlarında dolaşıyormuş gibi hissettirecek. Ama koridorlarda gezerken dikkatli olun Cadı & Büyücüler, Dolores Umbridge her an karşınıza çıkabilir.

Barkod : 8683465500241 Stok kodu: CST002

Orijinal fiyat: ₺139,90.Şu andaki fiyat: ₺99,90.

8 adet stokta

0

Ministry of Magic Ahşap Bardak Altlığı

 

Ministry of Magic ahşap bardak altlığı MDF materyali, UV baskısı ve 11 x 11 cm ölçüsüyle masanızda çok şık duracak. Özel ambalajıyla Ministry of Magic bardak altlığı sizin olacak.

 

Ministry of Magic Bardak Altlığı Ürün Özellikleri

Boyut: 11 x 11 cm

Kalınlık: 5 mm

Baskı: UV

Materyal: MDF

Paketleme: Özel Ambalajı İle Gelmektedir

Silinebilir

Ürünümüz Warner Bros. resmi lisanslıdır.

Beyaz Ministry of Magic Bardak Altlığı

Sihir Bakanlığı Londra’dadır

Londra’da kurulmuş bir tür bakanlık olan Sihir Bakanlığı, Britanya’daki büyücü dünyasının yönetiminden sorumludur. Asli görevi, Muggleları büyücü dünyasından uzak tutmaktır. Bu oldukça karmaşık ve çok fazla bürokrasi gerektiren bir sorumluluktur. Bakanlık Binası yer altındadır ve binaya girmek için, oradaki telefon kulübesine 6-2-4-4-2 numaralarını tuşlamak gerekir.

Muggleların Sihir Dünyasından Haberi Vardı

Muggle başbakanının, sihir dünyasından haberi vardır. Büyük olasılıkla diğer dünya liderlerinin de haberi bulunmaktadır. Sirius Black ile birlikte on Ölüm Yiyenlerin Azkaban hapishanesinden kaçması sonucu Cornelius Fudge bunun ayrıca Mugglelara karşı da bir tehdit oluşturduğunu düşündüğünden konuyu Muggle başbakanına açmıştır.

Muggleları İnandırabilecek Hikâyeler Uydurulmuştur

Ayrıca bazı büyülü yaratıklar da elden kaçırıldığı için Yanlış Bilgilendirme Ofisi (Sihirli Yaratıkların Düzenlenmesi ve Denetimi Dairesi’nin alt bölümü) Muggle başbakanına, Muggleları inandırabilecek hikâyeler uydurma konusunda yardım etmiştir.

Büyücüler Konseyi Sihir Dünyasının Yönetimi İçin Çok Fazla Zaman Harcamıştır

Büyücüler Konseyi, sihir dünyasını kimin yöneteceği konusunda sonuca ulaşmak için çok fazla zaman harcamıştır. Grup; büyülü hayvanların dünyayı yönetmelerini engellemek için öncelikle iki ayaklı canlılarla sınırlandırılmıştır. Gulyabanilerin de başa geçebilecekleri dikkate alınarak iki ayaklı, insan dili konuşabilen canlıların bu yetkiyi alabilmelerinde karar kılınmıştır. Bunun neticesinde Burdock Muldoon, büyücü olmayanların, yani Muggleların, bu topluluğa katılmaları tam anlamıyla engellenmemiştir.

Uluslararası Büyücüler Konfederasyonu

Uluslararası Büyücüler Konfederasyonu, çeşitli milletlerden konseyler ve bakanlıkların, 1600’lerin sonlarına doğru katılmasıyla oluşturulmuştur. Bu konfederasyonun aldığı en önemli karar ise Muggle dünyasından tamamen ayrılmayı seçmek olmuştu. Bu karar beraberinde birçok sorunu da getirdi. Tüm bu sorulara karşın, konfederasyon Uluslararası Büyücülük Sırrı’nı ilan etti. Bu konfederasyon ilk toplantısını Fransa’da yapmıştı. İlk yüce lideri ise Pierre Bonaccord‘du.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ministry of Magic Ahşap Bardak Altlığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun