Hufflepuff Ahşap Bardak Altlığı

Hufflepuff Bardak altlığı ile evinize Hufflepuff’ın eşitlikçi ruhunu taşıyacaksınız. Hufflepuff bardak altlığı ile kendinizi bitki bilim dersini dinliyormuş gibi hissedeceksiniz.

Barkod : 8683465500319 Stok kodu: CST009

Orijinal fiyat: ₺139,90.Şu andaki fiyat: ₺99,90.

8 adet stokta

0

Hufflepuff Ahşap Bardak Altlığı

 

Hufflepuff Ahşap Bardak Altlığı MDF materyali, UV baskısı ve özel ambalajıyla birlikte gelen Hufflepuff bardak altlığı masanızda çok şık duracak.

Hufflepuff Bardak Altlığı Ürün Özellikleri

Boyut: 11 x 11 cm

Kalınlık: 5 mm

Baskı: UV

Materyal: MDF

Paketleme: Özel Ambalajı İle Gelmektedir

Silinebilir

Ürünümüz Warner Bros. resmi lisanslıdır.

Hufflepuff Ahşap Bardak Altlığı

Öğrenciler Arasında Ayrım Yapmayan Hufflepuff

Hufflepuff, Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’ndaki dört büyük bina arasında yer almaktadır. Kurucusu, Helga Hufflepuff’tur. Devrin diğer üç büyük büyücüsü olan Godric Gryffindor, Rowena Ravenclaw, Salazar Slytherin ile birlikte Hogwarts’ı kurmuştur, Helga Hufflepuff. Sadık ve çalışkan olanları seçen Hufflepuff, öğrenciler arasında ayrım yapılmasını hiç sevmiyordu.

Bitki Bilimi Denilince Akla Hufflepuff Gelir

Bitki bilimi ile anılan sınıf Hufflepuff’tur. Yemek tarifleri ile meşhur Helga Hufflepuff’un eşsiz lezzetleri, Hogwarts şenliklerinde de kullanılmaktadır. Çok Özlü İksiri bulan Helga, yeniliklere açık bir kişiliğe sahiptir.

Hufflepuff Eşitlikçidir

Başarılı birisi olan Helga Hufflepuff, ev cinlerinin eğitimine ayrı önem vermiştir. Her zaman eşitlikçi olan Helga, adını ünlü küçük altın kupası ile beraber çokça zikrettiğimiz kupayı Hepzibah Smith’e bırakmıştır.

Hufflepuff’un Portresi Diğer Kurucuların Yanındadır

İlerleyen yıllarda sihirli olduğu belirtilen bu kupayı Tom Riddle hortkuluk yapmak için Rowena Ravenclaw’ın diademi ve Salazar Slytherin’in madalyonu gibi çalmıştır. Büyücülük tarihinin meşhur büyücülerinden olan Helga Hufflepuff’ın portresi Hogwarts’ta diğer üç kurucunun yanında yer almaktadır.

Hufflepuff’tan Çok Az Kara Büyücü Çıkmıştır

Quidditch maçlarında diğer binalara nazaran daha az rekabet içinde oldukları düşünülmektedir. Hogwarts’taki Üç Büyücülük Turnuvası’nda Gryffindor ile birlikte en ünlü temsilcilerdir.

Hufflepuff’lar oldukça yetenekli, dürüst, adil ve sadıktır. Özellikle Büyücülük Savaşları zamanında diğer binalara göre buradan çok az Kara Büyücü çıkmıştır. Hufflepuff’ların dostlukları hiç yabana atılacak cinsten değildir.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Hufflepuff Ahşap Bardak Altlığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun