Hogwarts Railways Ahşap Bardak Altlığı

Hogwarts Railways bardak altlığı ile Hogwarts Ekspresi’nin büyülü ruhunu evinize taşıyacaksınız. Hogwarts Railways bardak altlığı size Hogwarts treninde seyahat ediyormuş hissi uyandıracak.

Barkod : 8683465500272 Stok kodu: CST005

Orijinal fiyat: ₺139,90.Şu andaki fiyat: ₺99,90.

10 adet stokta

0

Hogwarts Railways Ahşap Bardak Altlığı

 

Hogwarts Railways ahşap bardak altlığı şıklığıyla masanıza ayrı bir hava katacak. Hogwarts’ın büyüsü masanıza taşınacak.

 

Hogwarts Railways Bardak Altlığı Ürün Özellikleri

Boyut: 11 x 11 cm

Kalınlık: 5 mm

Baskı: HD Folyo + Laminasyon

Materyal: MDF

Paketleme: Özel Ambalajı İle Gelmektedir

Silinebilir

Ürünümüz Warner Bros. resmi lisanslıdır.

Hogwarts Railways Ahşap Bardak Altlığı

Sihir Dünyasının Prestijli Okulu: “Hogwarts”

Hogwarts, İngiltere’de yer almaktadır. Sihir dünyasının tabir-i caizse en prestijli okuludur. 11. Yüzyılda zamanın en önemli dört sihirbazı; Godric Gryffindor, Rowena Ravenclaw, Helga Hufflepuff ve Salazar Slytherin tarafından kurulmuştur. Yedi yıl sürecek eğitim için öğrenciler on bir yaşında seçiliyordu.

Öğrenci Binalarını Seçmen Şapka Belirliyordu

Hogwarts, her sene bir eylülde eğitime başlıyordu. Okula başlayacak öğrencilerin binasını “Seçmen Şapka” belirliyordu. Okulun en şatafatlı binası Hogwarts Şatosuydu ve bu binanın karmaşık geçit ve odalarını tam olarak bilen yoktu. Binanın böyle gizemli halinin sebebi merdivenlerinin yerinin her cuma günü değişmesiydi.

Çapulcu Haritası Hogwarts’ın Hatlarını Gösteriyordu

Çapulcu Haritası şatonun işaretlenemeyen yerleri haricinde tüm hatlarını gösteriyordu. Okul 18. yy. mimarisinden bir hayli etkilenmişti. Bina; ünlü büyücü ve cadıların heykelleri, portreleriyle doluydu. Ayrıca şato, büyü dünyası ile alakalı pek çok nesneyle de süslenmiştir. Hogwarts’ta Quidditch sahası ve Bitkibilim (Büyücülük dünyasındaki bitkileri inceleyen bilim dalı) derslikleri vardı. Ayrıca okul; öğrencilerin gezmesine yasak olan Yasak Orman ile çevrilidir.

Hogwarts Demiryolları

Hogwarts Demiryolları, Hogsmeade İstasyonunda duran trenlerin tahminen sahibi veya işletmecisiydi. Bunu yapabilen tek tren, Hogwarts öğrencilerini Londra’dan (King’s Cross İstasyonu) Hogsmeade’e (Hogsmeade İstasyonu) taşıyan Hogwarts Ekspresi’dir. Hogwarts Ekspres Demiryolu Otoriteleri, Hogwarts Demiryolları için yönetmelikler çıkarmaktadır.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Hogwarts Railways Ahşap Bardak Altlığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun