Ravenclaw Ahşap Bardak Altlığı

Ravenclaw bardak altlığı bulunduğu ortama Ravenclaw çalışkanlığını taşıyacak. Ravenclaw bardak altlığı şıklığıyla masanızda çok güzel duracak.

Barkod : 8683465500302 Stok kodu: CST008

Orijinal fiyat: ₺139,90.Şu andaki fiyat: ₺99,90.

10 adet stokta

0

Ravenclaw Ahşap Bardak Altlığı

 

Ravenclaw ahşap bardak altlığı MDF materyali, UV baskısı ve 11 x 11 cm ölçüsüyle masanızda fazla alan kaplamayacak.

Ravenclaw Bardak Altlığı Ürün Özellikleri

Boyut: 11 x 11 cm

Kalınlık: 5 mm

Baskı: UV

Materyal: MDF

Paketleme: Özel Ambalajı İle Gelmektedir

Silinebilir

Ürünümüz Warner Bros. resmi lisanslıdır.

Ravenclaw Ahşap Bardak Altlığı

Ravenclaw Bina Hayvanı Kartaldır

Ravenclaw Hogwarts’taki büyük evlerden birisidir. Bina hayvanı kartaldır. Rowena Ravenclaw’ın bu simgeyi seyahatlerinden birinde bulduğu düşünülmektedir. Diğer büyük büyücülerle ile okulu kurduğu zaman, Salazar, Rowena’nın korktuğu bir şeyi yapmıştı.

Öldürücü ve lanetleyici büyüleri oluşturmuştu. Salazar bu öldürücü ve lanetleyici büyüleri yaratırken, Rowena ise her zaman ona karşı koyacak panzehir niteliğinde büyüler geliştirmişti.

Rowena genç bir büyücü ile evlendi. Evlendiği bu büyücünün adı Flitwick’ti. Çocuklarından birisi Hogwarts’a yazılmıştı. Mezun olunca o da öğretmen olmuştu. Rowena hayatının geri kalanında hatıralarını Hogwarts kütüphanesinde kaleme aldı ve oraya araştırmalarını bıraktı.

Bina Hayaleti Gri Leydi

Rowena’nın, en son Brezilya’da arkadaşı Helga Hufflepuff için Amazon Ormanlarından ona birkaç bitki almaya giderken görüldüğü söyleniyor. Bu olaydan sonra da ondan haber alınamamış.

Binanın hayaleti Gri Leydi olarak bilinen ve binanın kurucusu olan Rowena Ravenclaw’ın kızı Helena Ravenclaw’tır. Binanın renkleri ise Ravenclaw’dan bildiğimiz gece mavisi ve bronzdur.

Ravenclaw Şatonun Batı Tarafındadır

Ravenclaw Kulesi Şato’nun batı tarafındadır. Giriş; beşinci katta, tepede sımsıkı sarmalanmış bir merdivenden gidilen bir kapıdır. Kapıda kol ve anahtar girişi bulunmamaktadır ama konuşan, bronz, kartal şeklinde bir kapı tokmağı yer almaktadır. Tokmağın sorduğu soruya doğru cevap verirsen, tokmak kişiyi över ve kapı sallanarak açılır.

Ortak oda, aynen diğer ortak odalara benzer binanın renkleriyle dekore edilmiştir (mavi ve bronz ipek duvar asmaları, yıldızlarla dekore edilmiş gece-mavisi halı). Duvarlar ise şık kemerli camlarla çevredeki dağların, Quidditch sahasının ve seraların eşsiz görüntüsünü görmeyi sağlar.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ravenclaw Ahşap Bardak Altlığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun