Hedwig Ahşap Bardak Altlığı

Hedwig, Harry Potter’ın hayatında aldığı ilk doğum günü hediyesiydi. Aralarında çok büyük duygusal bağlar olmuş ve Hedwig sayesinde Harry, Hagrid’e de çok çabuk bağlanmıştır.

Barkod : 8683465500258 Stok kodu: CST003

Orijinal fiyat: ₺139,90.Şu andaki fiyat: ₺99,90.

6 adet stokta

0

Hedwig Ahşap Bardak Altlığı

 

Hedwig ahşap bardak altlığı ile evinize Hedwig-Harry Potter dostluğunu taşıyacaksınız. Hedwig bardak altlığı size ayrı bir sıcaklık hissi verecek.

Hedwig Bardak Altlığı Ürün Özellikleri

Boyut: 11 x 11 cm

Kalınlık: 5 mm

Baskı: UV

Materyal: MDF

Paketleme: Özel Ambalajı İle Gelmektedir

Silinebilir

Ürünümüz Warner Bros. resmi lisanslıdır.

Hedwig Ahşap Bardak Altlığı

Hedwig, Harry’nin İlk Doğum Günü Hediyesiydi

Hedwig 1991 yılında, Harry Potter’un okul malzemelerini almasına yardım ederken Rubeus Hagrid tarafından satın alınıncaya değin Eeylops Baykuş Mağazası tarafından tutuluyordu. Harry Potter on bir yaşına bastığı zaman kendisine Hedwig doğum günü hediyesi olarak verildi.

Harry kendisine hediye edilen yeni evcil hayvanından çok memnun kaldı ve bu yüzden Hagrid’e çok minnettardı. Dursley’ler onun doğum gününü hiç kutlamamıştı. Bu, Harry’nin aldığı ilk doğum günü hediyesi olmuştu. Hediyeden dolayı Hagrid’e çok çabuk bağlandı.

Hedwig Harry İle Kaldı

Öyle ki, Harry Potter, A History of Magic’te bahsettiği bir kişinin adını bile Hedwig olarak koymaya karar vermişti. Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’ndaki ilk senesine gelmeden önce Harry, Dursley’lerden kaçındı. Hedwig bu süre boyunca onunla kalmıştı.

Hedwig Büyücülük Dünyasının Kanıtı

1992 senesinin yaz aylarında yine Privet Drive’daki Dursley’lerde kaldılar. Vernon Dursley, Harry’yi Hedwig’i kafesine kilitleme konusunda zorladı. Öyle zamanlar oldu ki, haftalarca Harry’nin “garip küçük arkadaşlarına” mesaj göndermesini engellemeye çalıştılar.

Hedwig, Harry Potter’in duygularını yansıtması sonrası sıkılmaya başladı. Arkadaşlarınca unutulduğunu düşündü ve büyücülük dünyasına ait elindeki tek kanıtın Hedwig olduğunu hissetmeye başladı.

Hedwig Kovuk’a Kadar Uçtu

Ron, Fred ve George Weasley, Privet Drive’dan Harry’yi, Flying Ford Anglia ile kurtarmaya geldikleri zaman, arabaya binerken az kalsın Hedwig’i unutacaklardı. Hedwig, durumu fark edip öttü ve Vernon’u uyandırdı. Harry onu almak için koştu ve arabaya koydu. Hedwig’i daha sonra dışarı çıkararak arabanın arkasından Kovuk’a kadar uçurdu.

İlerleyen zamanlarda Hedwig’in hüsrana uğramış yuhalamaları Dursley’leri Harry’nin onu mesaj göndermek için kullanmaması şartıyla uçmasına izin verdi. Ancak, Harry bazı zamanlarda bu talimatı görmezden geliyordu.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Hedwig Ahşap Bardak Altlığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun