SEVERUS SNAPE ASASI

Severus Snape Asası, yaklaşık 35 cm uzunluğundadır. Reçine ve demir çubuk kullanılarak yapılmış olan dayanıklı karakter asaları oyuncak değil, benzersiz bir koleksiyon ürünüdür.

Koleksiyon asalara özel olarak tasarlanan koruma kutularının(ambalaj) içerisinde, koruma süngeri, koruma tülü, asa kullanım kartı ve lisans kartı yer almaktadır. Dekoratif desenli sert kapak kutulaması ile korumalı ve güvenli bir şekilde gönderimi sağlanan Warner Bros. Lisanslı Severus Snape Asası, özgün bir tasarımla şekillendirilmiştir.

(3 müşteri değerlendirmesi)
Barkod : 8683465500074 Stok kodu: Asa007

Orijinal fiyat: ₺1.299,90.Şu andaki fiyat: ₺999,90.

3 adet stokta

0

Severus Snape Asası

Severus Snape, kara büyü konusunda Hogwarts’taki eğitmenlerden bile fazla bilgi sahibidir. Bir ara Lord Voldemort’un yanında olmuş, çocukluk aşkı Lily Evans’ı öldürme planlarını öğrenir öğrenmez Voldemort’un yanından ayrılmıştır. Harry Potter’i okul yıllarında korumuştur.

Severus Snape Asası Ürün Özellikleri:

Boyut: 35 cm

Materyal: Reçin

Paket: Asa’ya Özel Kutulu Ambalaj

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

 

Ollivander’s Severus Snape Asası Orijinal Kutu 34 cm

Severus Snape Kimdir?

Severus Snape ile ilgili en eski bilgilere dönmek gerekirse, Hogwarts’a geldiği zaman kara büyü konusunda öğretmenlerden bile fazla bilgisi sahip olduğudur. Ayrıca çok istediği Slytherin’e seçildiğini belirtmemiz gerekir. Slytherin’in bu özelliği nedeniyle okul dönemi yıllarında kurulan çetelerin neredeyse bütün üyelerinin Ölüm Yiyen olduğu görülmüştür. Bir ara Lord Voldemort’un tarafında saf tutsa da sonraları Voldemort’un Lily Potter’i öldürmesi ile tarafını değiştirmiştir. 1981 yılında Hogwarts’a dönmüş iksir uzmanı Slytherin’in bina başkanı olarak görevine devam etmiştir. Hogwarts Ekspresi’nde karşılaştıkları andan itibaren James ve Sirius’a karşı düşmanlık beslemiştir, Snape.

Snape, Harry Potter’in Annesine Âşıktır

Serinin son kitabında çocukluğundan itibaren Harry Potter’in annesi olan Lily Evans’a âşık olduğu bilgisi verilmiştir. Lord Voldemort’un Lily Evans’ı öldüreceğini öğrendikten sonra Dumbledore’a, Voldemort ile ilgili gizli bilgiler verdiği bilinmektedir. Ayrıca Harry okula başladığı günden itibaren Onu Dumbledore ile birlikte korumaya almıştır. Harry Potter, bu durumu Snape ölmeden kısa bir süre öğrenmiş ve bu olaydan çok etkilenmiştir.

Mürver Asa Severus Snape’i Tercih Etmemiştir

Snape; Dumbledore’yi kendi isteği üzerine öldürmüştür. Dumbledore, Mürver asanın son sahibidir. İşler ne Dumbledore’nin ne de Karanlık Lord’un istediği gibi gelişmemiştir. Çünkü Mürver asa Kendi istediğine gitmiştir. Önce Draco Malfoy’e ondan da Harry Potter’e geçmiştir. Serinin son kitabında ise Lord Voldemort’un yılanı Nagini tarafından Snape’nin hayatına son verilmiştir.

Severus Snape’in Asası

Severus Snape’nin asası tam bir savunma büyüsü ustasıdır. Dumbledore’yi öldüren asadır. Kısa süreliğine Snape asası Sirius Black tarafından da kullanmıştır. Severus Snape öldükten sonra, Snape asasına ne olduğu tam olarak bilinmemekle birlikte Snape ile birlikte gömüldüğü üzerinde tahminler vardır.

5
3 reviews
3
0
0
0
0

SEVERUS SNAPE ASASI için 3 değerlendirme

Filtreyi temizle
 1. e8674cf8c0a09b0bd77ef2440cc5a0ea?s=60&d=mm&r=g Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

  aleyna176176 (doğrulanmış kullanıcı)

  Alt kısmındaki detayları muhteşem. Gerçekten çok orjinal duruyor. Fotoğraftaki gibi güzel bir paketle geliyor. Kutusu da harika. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz

 2. f87fcf80511cb4965f95aedfe6bb16a7?s=60&d=mm&r=g Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

  yasinklc620

  Ürünün fiyatı gerçekten çok hesaplı,koleksiyonum için uygun fiyata asa arıyordum iyi ki burayı keşfetmişim.çok teşekkürler Sihir Dükkanı.

 3. 29bef919d2c543224d5d94f452118366?s=60&d=mm&r=g Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

  melihaydemir23

  Çok iyi bir görünümü var orijinal bir ürün alırsanız pişman olmazsınız çok beğendim

Değerlendirme yap