NEVILLE LONGBOTTOM ASASI

Neville Longbottom Asası, yaklaşık 33,5 cm uzunluğundadır. Reçine ve demir çubuk kullanılarak yapılmış olan dayanıklı karakter asaları oyuncak değil, benzersiz bir koleksiyon ürünüdür.

Koleksiyon asalara özel olarak tasarlanan koruma kutularının(ambalaj) içerisinde, koruma süngeri, koruma tülü, asa kullanım kartı ve lisans kartı yer almaktadır. Dekoratif desenli sert kapak kutulaması ile korumalı ve güvenli bir şekilde gönderimi sağlanan Warner Bros. Lisanslı Neville Longbottom Asası, özgün bir tasarımla şekillendirilmiştir.

(1 müşteri değerlendirmesi)
Barkod : 8683465500111 Stok kodu: Asa017

Orijinal fiyat: ₺1.299,90.Şu andaki fiyat: ₺999,90.

6 adet stokta

0

Neville Longbottom Asası

Longbottom, Harry Potter’in en yakın arkadaşları arasındadır. Severus Snape’in en çok nefret ettiği kişilerdendir. Neville’nin iki tane asa kullandığı bilinmektedir. İkinci asanın Ollivander’in kaçırılmadan önce sattığı son asa olduğu tahmin edilmektedir.

Ürün Özellikleri

Boyut: 33,5

Materyal: Reçin

Paket: Asaya Özel Kutulu Ambalaj

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Ollivander’s Neville Longbottom Asası Orijinal Kutu 33,5 cm

Neville Longbottom Kimdir?

Safkan büyücü Harry Potter’in yakın arkadaşların olan Neville Longbottom’un anne ve babası Zümrüdüanka Yoldaşlığı üyelerindendir. Arkadaşlarıyla beraber Dumbledore’un Ordusu’nda yer almıştır. Voldemort’un altıncı hortkuluğu Nagini’yi kılıcıyla yok etmiştir. Longbottom’un çok iyi bir büyücü olmadığı ve büyü yapmayı yeterince bilmediği dedikodusu yapılmaktadır. Longbottom aslında iyi büyücüdür, büyü yapamamasının nedeni çok fazla unutkan olmasıdır. Bu sebeple Neville Longbottom Asası’nı bile yanında taşımayı unutabilir.

Seçmen Şapka Neville’i Hufflepuff’a Seçti

Longbottom okula ilk kez geldiği zaman seçim töreni esnasında Gryffindor’un cesaretinden dolayı biraz korkmuştu. Bu yüzden Seçmen Şapka ile Hufflepuff’a seçilme konusunda sessiz tartışmalar yapmıştı. Tartışmalar sonuç vermedi ve Seçmen Şapka Neville’i Gryffindor’a seçti ki, bu Onun için son derece doğru bir karardı.

Longbottom Hakkında İlginç Bilgiler

Longbottom, Voldemort’un hortkuluğunu yani Nagini isimli yılanı Gryffindor’un kılıcıyla öldürmüştür. Trevor isimli kurbağasını büyük amcası Algie, Hogwarts’a seçildiği zaman hediye etmiştir. J.K. Rowling tarafından yapılan çizimlerde Neville, erkek öğrenciler arasında en kısa olandır, fakat filmlerde bu durum tam tersidir. Yani erkek öğrenciler arasında en uzun olanlardan birisidir. Rowling tarafından sarışın olarak betimlenen Neville, filmde kahverengi saçlı olarak karşımıza çıkmıştır. Severus Snape, Longbottom’dan hiç hazzetmemektedir. Kehanete göre Neville, Harry’den sonra seçilmiş ikinci çocuktur. Çünkü Lord Voldemort, Harry yerine Neville’i seçseydi, büyük aşkı Lily yaşamaya devam edecekti.

Longbottom Asası İle Bazı Bilgiler

Zümrüdüanka Yoldaşlığında Neville’nin babasının asasını kullandığı bilgisi verildi. Asanın sihirbazı seçtiği bilinmektedir. Bu yüzden büyü öğrenmede zorlanıyor hatta büyü yapması pek kolay olmuyordu. Esrar Dairesi Savaşı esnasında, Longbottom’un asası kırılmıştı. Bu durum Onun acilen bir asaya sahip olmasını gerektiriyordu. Neville, Hogwarts’taki altıncı yılından önce yeni asasını Ollivander’den satın aldı. Bu asanın ikinci büyücülük savaşından önce Ollivander’in kaçırılmadan evvel sattığı son asa olduğu tahmin ediliyor. Longbottom asasının özellikleri kiraz ağacı ile unicorn tüyünden yapılmış olmasıdır.

5
1 review
1
0
0
0
0

NEVILLE LONGBOTTOM ASASI için 1 değerlendirme

Filtreyi temizle
  1. 74a1f70183aaacbf50a9e6d86dd5ecf6?s=60&d=mm&r=g Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

    denizcelik7862 (doğrulanmış kullanıcı)

    ürünün paketlenmesi ve kalitesi çok iyi birebir filmdekiyle aynı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz

Değerlendirme yap