Platform 9 3/4 Tabelası

Harry Potter’ın büyülü dünyasında yolunu kaybetmeni istemeyiz! Platform 9 3/4 Tabelası, sana sihirli evrenin sırlarını keşfederken yol gösterecek. Peki, sen hangi büyülü yolu seçeceksin?

Barkod : 8683465504379 Stok kodu: WSS026

Orijinal fiyat: ₺349,90.Şu andaki fiyat: ₺299,90.

3 adet stokta

0

Wizarding World Platform 9 3/4 Tabelası

Harry Potter’ın büyülü dünyasında yolunu kaybetmeni istemeyiz! Platform 9 3/4 Tabelası, sana sihirli evrenin sırlarını keşfederken yol gösterecek. Peki, sen hangi büyülü yolu seçeceksin?

Platform 9¾ Tabela Ürün Özellikleri

Boyut: 16 cm x 24 cm x 5 mm

Materyal: MDF

Baskı: UV Baskı

Askı Aparatı: Çift Taraflı Bant İle Gelmektedir.

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Hogwarts Express Mockup3 Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

Platform 9¾

Hogwarts Ekspresi güzergâhının başladığı tren istasyonu, platform 9¾’tir. Londra’daki King’s Cross istasyonunun dokuzuncu ile onuncu peronları arasında yer almaktadır. Platforma ulaşmak için dokuz ve onuncu peronları ayıran duvara doğru hızlıca koşmak gerekmektedir. Duvarı sadece büyücüler geçebilir. Yani mugglelar perondan geçemez.

Platform 9¾ Büyülü Dünyanın Kapılarını Aralıyor

Platform 9¾ bizlere büyülü dünyanın kapılarını ardına kadar aralayan bir geçittir. Platform 9¾, genç büyücü ve cadıları yatılı okullarına ulaştıran adeta büyüyle örülmüş bir geçittir. Peronun numarası Muggle peronlarınınkinin arasında yer alan kesirli bir sayıdır. King’s Cross istasyonundaki tam sayılı peronlar arasında kaç tane kesir sayılı peron olduğu tam olarak bilinememektedir. Sadece birden fazla kesir sayılı peron olduğu tahmin edilmektedir.

9¾  Numarası Çok Fazla Düşünülmeden Ortaya Çıkmıştır

Bu kesir sayılı peronlardan kitaplarda hiç bahsedilmemektedir. Buna rağmen Avrupa kıtasında sadece büyücülerin olduğu yerlere giden Doğu Ekspresinin değişik versiyonlarına binmenin örneğin, 7½ peronunun olduğu düşünülmektedir. J.K. Rowling’in aktardıklarına göre 9¾  kesirli sayısı çok fazla düşünülmeden ortaya çıkmıştır.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Platform 9 3/4 Tabelası” için yorum yapan ilk kişi siz olun