The Big Question Tabelası

Harry Potter’ın büyülü dünyasında yolunu kaybetmeni istemeyiz! The Big Question Tabelası, sana sihirli evrenin sırlarını keşfederken yol gösterecek. Peki, sen hangi büyülü yolu seçeceksin?

Barkod : 8683465504249 Stok kodu: WSS001

Orijinal fiyat: ₺349,90.Şu andaki fiyat: ₺299,90.

6 adet stokta

0

Wizarding World  The Big Question Tabelası

Harry Potter’ın büyülü dünyasında yolunu kaybetmeni istemeyiz! The Big Question Tabelası, sana sihirli evrenin sırlarını keşfederken yol gösterecek. Peki, sen hangi büyülü yolu seçeceksin?

The Big Question Tabela Ürün Özellikleri:

Boyut: 36 cm x 23 cm x 5 cm

Materyal: Ahşap

Baskı: HD Dijital Baskı

Askı Aparatı: Çift Taraflı Bant İle Gelmektedir.

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

The Big Question Tabelası

Tom Marvolo Riddle (Lord Voldemort) aynı zamanda sadece Saf Kan Büyücü Irkından olanların büyü dünyasında yaşamasına izin veren Saf Kan Rejimi Hareketinin manevi ve aynı zamanda siyasî lideridir.

Lord Voldemort Slytherin’in Varisidir

Lord Voldemort dünyaya Tom Marvolo Riddle olarak 31 Aralık 1926’da, Londra’da yetimhanede gelmiştir. Tom’un annesi Merope Gaunt adında safkan bir cadı, babası ise Tom Riddle adında bir Muggle’dır. Merope, güçlü ve ünlü büyücü Salazar Slytherin’in soyundan gelmektedir. Dumbledore’un aktardıklarına göre, Merope çok yakışıklı olan Tom Riddle’ı kendisine bağlayabilmek için ona aşk iksiri içirir ve bu iksirin yardımıyla Tom, Merope’yi de alarak uzaklara gider. Yine Dumbledore’un söylediklerine göre, Merope, hamile kaldıktan sonra Tom’un da onu sevdiğine inanmaya başlamıştır. Bundan sonra Tom’a aşk iksiri vermeyi bırakır. Artık iksir almayan Tom, karısına karşı beslediği hisleri kaybeder ve doğmamış çocuğunu reddederek onlardan kaçar. Merope’nin kocasına olan inancı biter. Kalbi kırılan Merope, kendi hayatını kurtarmak için bile asasını kullanmaz ve bebeği doğduktan çok kısa bir süre sonra aynı yetimhanede ölür.

Voldemort’un Big Question Soruları

Voldemort artık büyümüş ve kendisindeki sihirli güçlerin farkına varmıştır. Babasını ve babasının ailesini bularak öldürür. Bir kehanet sonrası Harry Potter’un anne ve babasının hayatına son verir. Harry’i de öldürmek ister. Hatta bunun için Avada Kedavra büyüsünü yapar ama büyü ters teperek Voldemort’a zarar verir. Voldemort bunun üzerine kaçarak güçlerini toplamaya karar verir. Neredeyse bütün hayatı Harry Potter için sorular sorarak geçer. İşte bu sorulara “Big Question” denilmektedir.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“The Big Question Tabelası” için yorum yapan ilk kişi siz olun