Hufflepuff Tabelası

Harry Potter’ın büyülü dünyasında yolunu kaybetmeni istemeyiz! Hufflepuff Tabelası, sana sihirli evrenin sırlarını keşfederken yol gösterecek. Peki, sen hangi büyülü yolu seçeceksin?

Barkod : 8683465504416 Stok kodu: WSS030

Orijinal fiyat: ₺349,90.Şu andaki fiyat: ₺299,90.

5 adet stokta

0

Wizarding World Hufflepuff Tabelası

Harry Potter’ın büyülü dünyasında yolunu kaybetmeni istemeyiz! Hufflepuff Tabelası, sana sihirli evrenin sırlarını keşfederken yol gösterecek. Peki, sen hangi büyülü yolu seçeceksin?

Hufflepuff Tabela Ürün Özellikleri:

Boyut: 19,5cm x 24,5cm x 5mm

Materyal: MDF

Baskı: UV Baskı

Askı Aparatı: Çift Taraflı Bant İle Gelmektedir.

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Hufflepuff Mockup3 Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

Sadık ve Çalışkan Öğrencilerin Binası Hufflepuff

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’ndaki dört büyük binadan birisi de Hufflepuff’tur. Helga Hufflepuff kurucusudur. Dönemin diğer üç büyük büyücüsü olan Rowena Ravenclaw, Godric Gryffindor, Salazar Slytherin ile birlikte Hogwarts’ı kurmuştur, Hufflepuff. Sadık ve çalışkan olanları tercih eden Hufflepuff, öğrenciler arasında ayrım yapılmasını sevmiyordu.

Yeniliklere Açık Helga Hufflepuff

Bitki bilimi denilince akla ilk gelen sınıf Hufflepuff’tur. Yemek tarifleri ile meşhur Helga Hufflepuff’un eşsiz tarifleri, Hogwarts şenliklerinde de kullanılmaktadır. Helga, Çok Özlü İksiri bulan kişidir. Yeniliklere açık ve başarılı bir kişilik olan Helga Hufflepuff, ev cinlerinin eğitimine ayrı bir önem vermiştir. Her zaman eşitlikçi olan Helga, adını ünlü küçük altın kupası ile beraber çokça andığımız kupayı Hepzibah Smith’e bırakmıştır. İlerleyen dönemlerde sihirli olduğu belirtilen bu kupayı Tom Riddle hortkuluk yapmak için, Rowena Ravenclaw’ın diademi ve Salazar Slytherin’in madalyonu gibi çalmıştır. Büyücülük tarihindeki büyük büyücülerden olan Helga Hufflepuff’ın portresi Hogwarts’ta diğer üç kurucunun yanındadır.

Yetenekli, Dürüst ve Sadık Hufflepuff’lar

Quidditch maçlarında diğer binalara göre daha az rekabette oldukları düşünülmektedir. Hogwarts’taki Üç Büyücülük Turnuvası’nda Gryffindor ile beraber en ünlü temsilcilerdir.

Hufflepuff’lar çok yetenekli, dürüst, adil ve sadıktırlar. Özellikle Büyücülük Savaşları esnasında diğer binalara göre buradan az sayıda Kara Büyücü çıkmıştır. Hufflepuff’ların dostlukları da oldukça iyidir.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Hufflepuff Tabelası” için yorum yapan ilk kişi siz olun