Mystery Flying Snitch

Sihirli dünyanın sihirli aksesuarları sayesinde, muggle odanız Snitch ışıltısında aydınlanacak!  Mystery Flying Snitch, şık tasarımı sayesinde harika bir hediye tercihi, aynı zamanda hoş bir dekorasyon ürünü! Sepetine at, tükenmeden al!

Barkod : 5055394010413 Stok kodu: WW-1017

Orijinal fiyat: ₺1.299,90.Şu andaki fiyat: ₺999,90.

Stokta yok

Stoğa Gelince Haber Ver!

1 Kişi şu anda bu ürünü izliyor!

Harry Potter Mystery Flying Snitch

Mystery Flying Snitch

Sihirli dünyanın sihirli aksesuarları sayesinde, muggle odanız Snitch ışıltısında aydınlanacak! Mystery Flying Snitch, şık tasarımı sayesinde harika bir hediye tercihi, aynı zamanda hoş bir dekorasyon ürünü! Sepetine at, tükenmeden al!

Mystery Flying Snitch Ürün Özellikleri:

  • 8 yaş ve üzeri için uygundur.
  • Pil ile çalışır. Piller dahildir.
  • Ürün boyutları: 19 x 3.8 x 3.8 cm
  • Ürün ağırlığı: 50 gram
  • Warner Bros.’un resmi lisanslı ürünüdür.
Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.

Wizarding World  Model : Harry Potter Snitch, Harry Potter Kolye Serisinden Hediyelik ve Koleksiyonluk Harry Potter Snitch Wizarding World   Model : Harry Potter Snitch Kolye

Mystery Flying Snitch

Anlamlı Quidditch Topu: Golden Snitch

Her detayında bir sır saklayan Golden Snitch’in birbirinden farklı anlamlarına hazır mısınız? Duyunca ‘’AaAaa! Gerçekten böyle miymiiiş?’’ diye tepki verdiğimiz sırlar nelermiş gelin birlikte bakalım.

-Genel olarak Golden Snitch’i arayan kişiler, grubun en küçük ve en hafif üyesi olurmuş.

-Golden Snitch ismi Altın Snidget kuşundan geliyormuş. Zamanın birinde, Altın Snidget kuşu çok değerli olduğu için, kuşun başına 150 Galleon para ödülü verilmiş.

Bunu duyan tüm cadı ve büyücüler, kuşun peşine düşüp avlamaya çalışırlarmış. Avlama çalışmalarının yerini, bir süre sonra spor müsabakalarına bırakmış.

-Quidditch oyununda, sadece Arayıcı olan kişi Golden Snitch’i yakalayabilir ve oyunu bitirebilir. Fakat diğer oyuncular yakalamaya çalışırsa hata olur ve oyun oynanmaya devam edilirmiş.

-Başka ülkelerin diline çevrildiğinde Golden Snitch’in anlamı da değişir. Örneğin romanların Danca dilinde Altın Snidget, çok hızlı bir kuş olarak geçmekteymiş.

Bu yüzden Golden Snitch yerine, ‘Altın Yıldırım’ anlamıyla kullanırlarmış.

-Molly Weasley, Harry’nin 17. Yaş gününde üzerindeki koruyucu büyü kalktığı için Harry’ye basketbol topu büyüklüğünde Golden Snitch pasta yapmış.

-Golden Snitch’in et hafızasından dolayı, Quidditch oynayan tüm sporcular eldiven giyerek topu tutar ve pratik yaparlarmış.

-Her maç için ayrı Snitch hazırlanırmış.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Mystery Flying Snitch” için yorum yapan ilk kişi siz olun