SLYTHERIN BOYUNLUK

SLYTHERIN BOYUNLUK

Barkod : 8683465504683 Stok kodu: NTS018

Orijinal fiyat: ₺199,90.Şu andaki fiyat: ₺149,90.

4 adet stokta

0

Slytherin Boyunluk

Muggle dünyasının etkinliklerinde fark yaratmak ister misin? Cevabın evet ise gösterişli bir havayı yansıtan Slytherin Boyunluk, sepetinde ki yerini almak için sabırsızlıkla bekliyor!

Slytherin Boyunluk

Ürün Özellikleri:

  • Uzunluk: 43cm
  • Kartlık Kısmı: 14×10 Cm
  • Harry Potter figür ile gelmektedir.
  • Yüksek Kalite Dijital Baskı.
  • London Hogwarts 9 üç çeyrek bileti ürüne dahildir.
Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.

Harry Potter Slytherin için boyunluk Slytherin boyunluk  küçük koleksiyonluk ve hediyelik Boyunluk harry potter özel hediyeler aksesuarlar ve boyunluklar

Slytherin Boyunluk 43 cm Lisanslı Saten

Karanlık Dünyanın Karanlık Binası

Slytherin ismi yazarken veya okurken oldukça korkutucuyken, kim bilir, öğrencisi olmak nasıl bir duygudur. Karanlık büyülerin usta bir şekilde öğretildiği, kararlılığı ve azimli olmayı benimsetilmeye çalışılan bir binadır.

Aslına bakarsanız Voldemort, Tom Riddle zamanlarında alacağı her bilgiyi öğrenmeye oldukça hevesli biriydi. Kötü taraf olmayı seçmesi bir yana, Voldemort oldukça bilgili ve zeki.

Cesarete ve disipline oldukça önem veren Salazar Slytherin, öğrencilerinin safkan olmasını göz önünde bulundurarak seçim yapardı.

Harry Potter ise tüm özellikleri Slytherin’e uygun olsa bile içten içe oraya ait olmadığını biliyordu. Bu yüzden de, Seçmen Şapka’nın fikrini değiştirebildi.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“SLYTHERIN BOYUNLUK” için yorum yapan ilk kişi siz olun