Wizarding World Magical Minis Hermione Granger

Sihirli dünyanın sihirli aksesuarları, Harry Potter’ın dünyasında yaşıyormuş gibi hissettirecek! Wizarding World Magical Minis Hermione Granger, şık tasarımı sayesinde harika bir hediye tercihi, aynı zamanda hoş bir dekorasyon ürünü! Granger’ın güçlü karakteriyle birleşen bu ürünü sepetine at, tükenmeden al!

.

Barkod : 778988399279 Stok kodu: SPM-6062062

Orijinal fiyat: ₺400,00.Şu andaki fiyat: ₺349,90.

Stokta yok

Stoğa Gelince Haber Ver!

0

Wizarding World Magical Minis Hermione Granger

Sihirli dünyanın sihirli aksesuarları, Harry Potter’ın dünyasında yaşıyormuş gibi hissettirecek! Wizarding World Magical Minis Hermione Granger, şık tasarımı sayesinde harika bir hediye tercihi, aynı zamanda hoş bir dekorasyon ürünü! Hermione’nin güçlü karakteriyle birleşen bu ürünü sepetine at, tükenmeden al!

Yaş Grubu: 5+ Yaş

Wizarding World Magical Minis Hermione Granger

Wizarding World Magical Minis 8 cm Hermione Granger

McGonagall’ın Küçük Hediyesi

Azkaban Tutsağı filmi hepimize farklı anlamlar yansıtmıştı. Özellikle Hermione’ye olan tatlı duygularımız, sergilediği zekasıyla daha da perçinlenmişti.

Hermione’nin zekasının farklılığı sadece bizler tarafından değil, okulun tüm müdür ve profesörleri tarafından hayranlıkla incelenmişti.

Öyle ki, Seçmen Şapka bile hiç tereddüt etmeden Hermione’yi Gryffindor’a yerleştirdi.

Hermione Granger öğrenme aşkıyla yanıp tutuşan bir öğrenci. Zaten bunu bilmeyenimiz yoktur.

Yıl içerisinde aynı saatlere denk gelen derslere girmek neredeyse imkansızken, Profesör McGonagall Hermione’ye çok değerli bir aksesuar hediye etmişti. Bu aksesuar zamanla oynanmasını sağlayan küçük bir kolyedir. Bu küçük kolyenin ismi: Zaman Döndürücü.

Zamanla oynayabilme gücü olan Hermione, tüm yıl bunu arkadaşlarından saklamayı başarabilmişti. Ta ki Dumbledore’un verdiği önemli görevi tamamlayabilmek için kolyeyi Harry’ye gösterene kadar.

Hermione’nin Zekâsı Sirius’u Kurtardı

Hermione’nin zaman döndürücüsü sayesinde masumlar kurtuldu. Başta Draco’ya saldıran ve bu yüzden ölüme mahkûm edilen Şahgaga ve sonra yıllardır yanlış anlaşılma yüzünden hüküm giyip yıllarca Azkaban’da yaşayan Sirius Black…

Hermione ve Harry, bu iki ölümcül olayın yaşanacağı anlara geri döndü ve birini cellattan diğerini de Ruh Emiciler’den kurtarmayı başardı.

Sirius Black ve Şahgaga kurtarıldıktan sonra, çok uzak diyarlara birlikte kaçıp yaşamlarına devam ettiler, bir sonraki filme kadar…

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Wizarding World Magical Minis Hermione Granger” için yorum yapan ilk kişi siz olun