Potion Bottles Mood Lamp

Sihirli dünyanın sihirli aksesuarları, odanızı adeta Patronus büyüsü yapılmış gibi aydınlatacak! Potion Bottles Mood Lamp, şık tasarımı sayesinde harika bir hediye tercihi. Tüm büyülü ürünler, Sihir Dükkanı’nda sizleri bekliyor!

Barkod: 5055394015395 Stok kodu: WW-1142

Orijinal fiyat: ₺949,90.Şu andaki fiyat: ₺849,90.

Stokta yok

Stoğa Gelince Haber Ver!

0

Harry Potter Potion Bottles Mood Lamp

Potion Bottles Mood Lamp

Sihirli dünyanın sihirli aksesuarları, odanızı adeta Patronus büyüsü yapılmış gibi aydınlatacak! Potion Bottles Mood Lamp, şık tasarımı sayesinde harika bir hediye tercihi. Tüm büyülü ürünler, Sihir Dükkanı‘nda sizleri bekliyor!

Potion Bottles Mood Lamp İçerikleri

  • 7 İksir ŞİŞESİ – Çeşitli boyut ve renklerde minyatür iksir şişeleri, içinde bulunan sihirli iksirlerin renkleriyle parlamak için yanarken arkadaşlarınızı şaşırtın
  • 3 IŞIK MODU – Yatak odası gece lambası veya özellikli masa lambası olarak kullanım için ideal, sabit, sıcak bir parıltı, Rastgele şişeler, yavaşça artan bir parıltıyla değişir, İnanılmaz çok renkli bir ışık gösterisi üreten hızlı bir titreme
  • RAF TEPSİ EKRAN – Şişe, bir rafa, pencere pervazına veya komodine yerleştirilmiş harika görünen çekici bir ekran kaidesine oturur. Pille çalışır (3 x AAA, ayrıca satılır)
  • RESMİ BÜYÜCÜ DÜNYA ÜRÜNLERİ – Warner Bros. tarafından yetkilendirilen ve lisanslanan Harry Potter ve Fantastik Canavarlar temalı ürünler.

Özellikleri

  • 1 x Deri efektli not defteri (düzensiz), Slytherin Ev Kalemi ve UV Değnek Işığı içerir
  • Görünmez mürekkebi ortaya çıkarmak için UV Değnek Işığını kullanın
  • Harry Potter hayranları için ideal!
  • Boyutlar: 1.3L x 14W x 21Hcm
  • Gerekli piller: 3 x LR44 (dahil)
Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
Potion Bottles Mood Lamp

Profesör Severus Snape ve İksir Dolabı

Severus Snape’in, hazırlanan iksirleri nasıl sakladığını hatırlıyor musun? Her birini özenle ve büyük bir disiplin ile saklar.

Sert tavırlarının altında, aslında fazlasıyla korumacı bir öğretmen.

Özellikle gizliden gizliye Harry’ye olan koruma hissi, annesi Lily’den kaynaklı.

Lily Potter henüz James Potter ile tanışmadığı sıralarda, Severus’un hem en yakın arkadaşı hem de ilk aşkıydı. Bu durumu tek bilen, sadece ve sadece Albus Dumbledore’du.

Severus Snape, çok özlü iksir ya da buna benzer güçlü iksirlerin kokusuna karşı hassasiyet fazlasıyla vardı. Belki de bu yüzden, gözünden hiçbir şey kaçmıyordu.

Pomona Sprout, Adam Otlarıyla Hayat Kurtarmıştı!

Sırlar Odası filminde, Basilisk tarafından taşlaştırılan öğrencileri ve Filch’in kedisini, hayata döndüren tek iksir, Madam Sprout’un Adamotlarından yaptığı iyileştirici adamotu karışımıdır.

Bu arada adamotunun muggle dünyasında da var olan bir bitki olduğunu biliyor musunuz? Bizler de yeni öğrendik. : )

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Potion Bottles Mood Lamp” için yorum yapan ilk kişi siz olun