RAVENCLAW BEZ ÇANTA

RAVENCLAW BEZ ÇANTA

  • Detaylar: transfer baskı, çift taraflı
  • Çanta ölçüsü: 40×35,5cm
  • Malzeme: 200gr/m2 60 tel rips normal kumaş
Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
Barkod : 8683465504782 Stok kodu: CB004

Orijinal fiyat: ₺299,90.Şu andaki fiyat: ₺249,90.

13 adet stokta

0

Ravenclaw Bez Çanta

Ravenclaw Bez Çanta sayesinde, yaz kış demeden şık ve güvenle kullanabilirsin. Yıkanabilir olmasıyla birlikte, titizlikle ve severek kullanacağın çantan, sahip olduğun rahatlığı da içtenlikle hissettirebilir.

RAVENCLAW BEZ ÇANTA

  • Detaylar: transfer baskı, çift taraflı
  • Çanta ölçüsü: 40×35,5cm
  • Malzeme: 200gr/m2 60 tel rips normal kumaş
Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
Ravenclaw Bez Çanta

Ortak salona ders çalışmaya giderken veya Diagon Yolu’nda alışveriş yapmak için çıktığında, çantanın rahat ve gösterişli olması, dikkatleri üzerine toplayacak türden.

Ravenclaw Bez Çanta sadece rahatlığı ile değil, derin yapısı, geniş ve kibar görüntüsüyle ön planda. Büyücü ve cadıların olmazsa olmazı olan bez çantalar, evdeki koleksiyonunda, yerini almalı!

RAVENCLAW HAKKINDA NE BİLİYORSUN?

Rowena Ravenclaw’ın kurucusu olduğu bu binanın en büyük özelliği, öğrencilerinin realist bir düşünce şekli ile zekalarını ortaya koymalarıdır. Mantık ve bilim ile başarılarını öne çıkarmayı başarırlar. Sadece zeka ile değil, kibarlık ve merhamet duygularıyla duruşlarını belli eden Rawenclaw öğrencilerine en tatlı örnek Luna Lovegood. Luna’nın sivri zekasını ve hayal gücünü birleştirdiğinde, bir çok kişinin hayatı kurtuldu.

Asalar konusunda farklı bir yeteneği olan Ollivander, bir Rawenclaw öğrencisiydi. Garrick Ollivander, sezgilerinin gücü sayesinde senin de doğru asayı bulmana yardımcı olabilecek tek kişidir. Büyük asa ustasının, Harry Potter ile tanıştığı ilk gün gösterdiği kibarlığı, yumuşak ve sakin tavrı ile Harry’e yol göstermesi, Rawenclaw asilliğinin yansıması. Potter hayranları olarak, bunu göz ardı edemeyiz.

YILAN, KARTALA ZARAR VEREMEDİ

Hatırlayacağımız üzere Lord Voldemort, önemli bir aksesuarı lanetlemişti. Henüz filmi izlememiş olanlar, bu paragrafı lütfen okumasın. Bir saç tacı olan bu aksesuar, Rowena Ravenclaw’a aitti. Rowena’nın kızı olan Helena’nın Voldemort’a inanıp vermesiyle lanetlenmişti. Ancak Helena, yaşanan bu durum ile birlikte vicdan azabı çekip diademi Hogwarts’a saklamıştı. Luna Lovegood’un zekâsı ve yardımseverliği sayesinde Harry Potter tarafından bulunup, lanet kaldırılmıştı. Ravenclaw’un kartal sembolü ile öncülük ettiği cesur davranış, Slytherin öğrencisi Voldemort’u yok etmeye yardımcı oldu.

Ravenclaw hakkında küçük de olsa bilgi sahibi oldun. Peki, seçeceğin bu binanın özellikleri seni ne kadar yansıtıyor? Ravenclaw Bez Çanta sayesinde bu yansımayı göstermeye hazır ol.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“RAVENCLAW BEZ ÇANTA” için yorum yapan ilk kişi siz olun