SLYTHERIN BEZ ÇANTA

SLYTHERIN BEZ ÇANTA

 • Detaylar: transfer baskı, çift taraflı
 • Çanta ölçüsü: 40×35,5cm
 • Malzeme: 200gr/m2 60 tel rips normal kumaş
Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
Barkod : 8683465504775 Stok kodu: CB003

Orijinal fiyat: ₺299,90.Şu andaki fiyat: ₺249,90.

15 adet stokta

1 Kişi şu anda bu ürünü izliyor!

Slytherin Bez Çanta

Slytherin Bez Çanta ile sihirli bir yolculuğa çıkıyoruz. Asanı, çantana koyduğundan emin olmalısın. Çünkü yolculuğumuzda fazlasıyla lazım olacak. Büyülü kitaplarını koyduğun sihirli çanta, genişliği sayesinde seni oldukça etkileyecek. Sepetine at, tükenmeden al!

SLYTHERIN BEZ ÇANTA

  • Detaylar: transfer baskı, çift taraflı
  • Çanta ölçüsü: 40×35,5cm
  • Malzeme: 200gr/m2 60 tel rips normal kumaş
  Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
Slytherin Bez Çanta

Bu sezonun yeni tarzı olan keten renkler, rahatlığı ve kullanım kolaylığı sayesinde tercih edilen Slytherin bez çantalarında da kullanılmıştır. Okula giderken veya arkadaşlarınla buluştuğunda dikkat çeken bir büyücü olmanın sırrı, tüm Hogwarts Cadı ve Büyücülük Okulu aksesuarlarını tamamlamandan geçiyor. Neyse ki tüm aksesuarlarını, çantana sığdırabileceksin.

Kim bilir! Belki sembolünü taşıdığın bez çantan sayesinde, havalı tarzını beğendiğin Draco Malfoy ile takılabilirsin!

VOLDEMORT GERÇEKTEN KÖTÜ MÜYDÜ?

Dürüst olmak gerekirse, Voldemort, ne kadar düşman da olsa, zamanında o da bir Slytherin öğrencisiydi. Travma dolu geçmişi yüzünden yanlış kararlar almış bile olsa, zekası ve üstün yetenekleri, azımsanamayacak kadar güçlüydü. Karizmatik yapısı ve ikna edici tavrıyla Voldemort, sadece ölümsüz bir lider olabilmek için çabalıyordu. Tabii ki uğraşları boşa çıktı ve yanlış yolu seçmenin cezasını çekmiş oldu.

 YEŞİL VE GÜMÜŞÜN BÜYÜSÜ

Slytherin binasının yeşil ve gümüş renklerinin en gösterişli özelliği gücünü belli etmesidir. Tüm Slytherin hayranlarının bu uyum ile büyülendiğinin farkındayız. Bez Çanta da kusursuz bir şekilde kullandığımız bu renkler sayesinde gücünü hissetmeye hazır olmalısın. Tom Riddle’ın, sinsi zekasını nasıl kullanacağını öğrendiği binayı tahmin etmek, hiç zor olmasa gerek. Belki sen de, kendi muggle okulunda bir Slytherin öğrencisi gibi hissetmek istersin.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“SLYTHERIN BEZ ÇANTA” için yorum yapan ilk kişi siz olun