HOGWARTS BEZ ÇANTA

HOGWARTS BEZ ÇANTA ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  • Detaylar: transfer baskı, çift taraflı
  • Çanta ölçüsü: 40×35,5cm
  • Malzeme: 200gr/m2 60 tel rips normal kumaş
Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
Barkod : 8683465504751 Stok kodu: CB001

Orijinal fiyat: ₺299,90.Şu andaki fiyat: ₺249,90.

5 adet stokta

0

Hogwarts Bez Çanta

Hogwarts Bez Çanta ile okula gidip, cadı ve büyücülüğü öğrenmeye hazır ol! Hogwarts’ın şaşırtan dünyasında sende Luna Lovegood gibi dikkat çeken bir cadı olmak istemez misin?  ‘’isterim!’’ dediğini duyar gibiyiz. Bu yüzden yapman gereken okula gitmek için çeşitli aksesuarlar ile hazırlanıp, gözde öğrencilerden biri olmak!

HOGWARTS BEZ ÇANTA ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  • Detaylar: transfer baskı, çift taraflı
  • Çanta ölçüsü: 40×35,5cm
  • Malzeme: 200gr/m2 60 tel rips normal kumaş
Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
Hogwarts Bez Çanta

Hogwarts’ın büyüleriyle etkisi alına alan dünyasını keşfetmeye hazır ol. Hafifliği ile şaşkına uğratan Hogwarts bez çanta için sende sıraya girmelisin. Unutma! Düzenli ve disiplinli bir büyücü olmak, seçtiğin binaya puan kazandıracak.

HOGWARTS’TA HERKESE YETECEK KADAR SEVGİ VAR

Hogwarts Bez Çantana Çapulcu Haritasını saklamayı unutma. Hogwarts’ın fazlasıyla görkemli olması nedeniyle dolaşmaya çıktığın anda kaybolabilirsin. Biliyoruz ki Çapulcu Haritası olmadan gezebileceğin bir yer değil. Sende seriyi her izlediğinde ‘’Hogwarts benim yuvam!’’ diyorsun. Bunu içtenlikle duyabiliyoruz. Hogwarts sadece yaşayan herkese değil hayaletlere de ev sahipliği yapıyor. Resimlerde yaşayanlardan tutun da binaların koruyucularına kadar herkesi sevgiyle karşılıyor.

Her ne kadar Hogwarts sevgi doluysa da, ne yazık ki Draco bu durumu kötüye kullanan büyücü adaylarından. Ah safkan Draco… Biliyoruz ki sen, sevgi dolu yuvana ihanet etmek zorunda bırakıldın. Diğer kopyası Borgin&Burkes’te olan Kaybolan Dolap, Draco için gizli bir geçit haline geldi. Ölüm Yiyenler’in Hogwarts’a girmesini sağlayan Malfoy, bunun büyük pişmanlığını diğer serilerde fazlasıyla yaşadı.

Hogwarts’ın gücüne bakın ki, her duvarın arkasından farklı bir oda çıkıyor. Mesela hangi büyücünün, ihtiyacı olan şeyi içinde barındıran ve tamda gerektiği anda ortaya çıkan bir İhtiyaç Odası var. Harry’nin Patronus büyüsü ve birçok büyüyü Dumbledore’un Ordusu’na öğrettiği oda Büyük bir özelliği var ki, İhtiyaç Odası, Çapulcu Haritasında görünmüyor. Okul müdürü Dumbledore’un zekasına bakın! Hogwarts’ı ne kadar ihtişamlı bir yuva haline getirmiş.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“HOGWARTS BEZ ÇANTA” için yorum yapan ilk kişi siz olun