THE ORDER BEZ ÇANTA

THE ORDER BEZ ÇANTA ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  • Detaylar: transfer baskı, çift taraflı
  • Çanta ölçüsü: 40×35,5cm
  • Malzeme: 200gr/m2 60 tel rips normal kumaş
  Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
Barkod : 8683465504829 Stok kodu: CB008

Orijinal fiyat: ₺299,90.Şu andaki fiyat: ₺249,90.

17 adet stokta

0

The Order Bez Çanta

The Order Bez Çanta modeli, desenleriyle birlikte farklı tarzını yansıtmana yardımcı olacak. Harry Potter ve arkadaşlarının sıkı dostluğunu hissetmeni sağlayacak olan The Order Bez Çanta sayesinde Harry Potter düşmanlarıyla birlikte savaşacaksınız.

THE ORDER BEZ ÇANTA ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  • Detaylar: transfer baskı, çift taraflı
  • Çanta ölçüsü: 40×35,5cm
  • Malzeme: 200gr/m2 60 tel rips normal kumaş
  Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
The Order Bez Çanta

The Order Bez Çanta ile tasarım farklılıklarını hissedeceksin. Kibar duruşu ve geniş derinliği ile The Order Bez Çanta, büyücü adaylarının tercihi. Takım arkadaşlarınla birlikte alıp kullanabilirsin. Birazda yoldaşlıktan bahsedelim.

Bununla birlikte yoldaşlığın birleşmesi, hepimizi heyecanlandıran bir sahneydi. Dumbledore’un Ordusu adı altında yapılan toplanma, birbirimize olan sıkı dostluğun önemini, derinden gösterdi.

Eminim ki sen de, bu çantaya ne zaman göz gezdirsen, aynı enerjiyi hissedeceksin. Düşünsene, kötülere karşı savaşmaya hazırlanırken tüm dostların sana yardım ediyor. Bir nevi ailen oluyorlar. Bu durum sadece Hogwarts dünyasında değil, aynı zamanda muggle dünyasında da yaşamak istediğimiz bir duygu.

Birlik ve beraberlik duygusunun yanı sıra en yakın arkadaşlarının sana verdiği desteği hissetmek, paha biçilemez.

 NESİL DEĞİŞTİ AMA DOSTLUKLAR AYNI KALDI

Sirius Black’i artık kötü olarak tanımadığımız zamanlarda ne kadarda mutluyduk. Artık Harry yalnız değildi. Bu tüm izleyicileri ve hayranları ne kadar heyecanlandırsa da etkisi, ne yazık ki Bellatrix yüzünden kısa sürdü… İçimizdeki intikam ateşi artmaya başlamıştı ki, anne Molly Weasley imdadımıza yetişti.

Serinin, neredeyse aksiyonu en az olan filmi olan Zümrüdüanka Yoldaşlığı sayesinde aslında düşman olarak tanıdığımız kişilerin, düşündüğümüz gibi çıkmayışına sevindik. Her şeyden önce Çapulcuların hikayesi, kalbimizi yumuşacık yapmaya yetti.

Bu arada da Sihir Bakanlığı’na fazla güvenmememiz gerektiğini öğrendik. Bez bir çantadaki desen ve sembollerin neler olduğunu bilmek, çantaya büyük bir anlam kazandırdı. Değil mi?

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“THE ORDER BEZ ÇANTA” için yorum yapan ilk kişi siz olun