SPELL AND CHARMS BEZ0

SPELL AND CHARMS BEZ ÇANTA

  • Detaylar: transfer baskı, çift taraflı
  • Çanta ölçüsü: 40×35,5cm
  • Malzeme: 200gr/m2 60 tel rips normal kumaş
  Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
Barkod : 8683465504812 Stok kodu: CB007

Orijinal fiyat: ₺299,90.Şu andaki fiyat: ₺249,90.

2 adet stokta

0

Spell And Charms Bez Çanta

Spell And Charms Bez Çanta, büyülü yazıları ve desenleriyle dikkat çekiyor. Gryffindor’un zeki ve hırslı öğrencisi Hermione, sana tüm büyülü numaralarını gösterebilir. Asanı çantandan çıkar ve hazırlıklı ol! Sepetine at, tükenmeden al!

SPELL AND CHARMS BEZ ÇANTA

  • Detaylar: transfer baskı, çift taraflı
  • Çanta ölçüsü: 40×35,5cm
  • Malzeme: 200gr/m2 60 tel rips normal kumaş
  Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
Spell And Charms Bez Çanta

Spell And Charms Bez Çanta, kullanım şıklığı açısından, tüm büyücü ve cadıların tercihi. Büyünü unuttuğun anda çantana bakıp, hemen söyleyebilirsin. ”Wingardium Leviosa!” Biliyorum ki sen de Hermione’nin sesinden okudun!

BÜYÜLERİ SÖYLERKEN DİKKAT ET! YANLIŞ BİR ŞEY OLABİLİR…

Büyülerin anlamlarını biliyor musun? Cevabın hayır ise hadi şimdi öğrenmenin tam zamanı;

Wingardium Leviosa: Hermonie’den iyi bir şekilde öğrendiğimiz üzere bu büyü, hafif nesnelerin yavaş bir şekilde hedeflenen yere uçurulmasını sağlar. ‘’Leviyyoosaağ değil! Leviosshaaa değil! Kabus gibi bir kız! Hiç arkadaşı olmamasına şaşırmamalı.’’ Ah Ronald… Senin, Hermonie’yi kıskandığını anladığımız ilk sahne…

Expecto Patronum: Tüm büyücülerin, Ruh Emicilerden korunmasını sağlayan büyüdür. Bu büyüyü yaparken, en mutlu olduğun anı düşünmen ve ona odaklanman gerekir.

Bu sayede Ruh Emiciler mutluluğunla değil, oluşturduğun kalkanından beslenerek seni rahat bırakacaktır.

Expelliarmus: Düelloya girdiğin büyücünün asasını, elinden fırlamasına sebep olur. Etkisiz hale getirdiğin asa sayesinde kötülüklerden korunursun. Bu durumla birlikte, karşındaki büyücüyü silahsız bırakırsın.

Büyüyle ilgili her izleyicinin kafasının karışmasına sebep olan bir durum var ki; bu büyü, sadece etkisiz hale getirmez. Aynı zamanda, karşı karşıya kalınan büyücünün kalbine isabet ederse, ölümüne sebep olur.

Serpensortia: Harry Potter ve Tom Riddle’dan duymaya alışık olduğumuz, ancak Ron’un yılan dili şeklinde söylemesiyle hepimizi şaşkına çeviren bu büyü, asadan yılan çıkarmak için kullanılır.

Ron’un çatalağız olma yatkınlığı Harry’nin rüyalarında sayıklaması sayesinde geliştiğini biliyoruz… Ve bu durum, zekasıyla Hermione’yi  şaşırtan Ron’un oldukça işine yaradı. Turuncu saçlı şaşkın Weasley! Nasılda büyüyü gizlice ezberleyip, filmin sonunda herkesi şaşırttı?!

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“SPELL AND CHARMS BEZ0” için yorum yapan ilk kişi siz olun